Strateji

Hearthstone’un Yeni Genişleme Paketi World of Warcraft’tan Scholomance Zindanını İçeriyor

Blizzard, Hearthstone’un bir sonraki genişlemesi olan Scholomance Academy’yi duyurdu.

Büyü sinerjileri etrafında dönen 135 yeni kart oyuna ekleniyor. Aynı zamanda Arllich Kel’Thuzad’ı yeni bir kahraman olarak karşımıza çıkarıyor.

Scholomance, World of Warcraft oyuncularının aşina olduğu bir zindan. İlk günlerde zindan popülerdi çünkü oyunda en iyi baskın ekipmanını sundu. Ayrıca bu zindanda oynamak çok eğlenceliydi, atmosferik hayalet okulu, hayaletler ve ruhlarla doluydu. Darkmaster Gandling patronu savaşı da oldukça harikaydı.

Her neyse, Blizzard Ağustos ayının başında başlayan Hearthstone genişlemesi için bu klasik WOW zindanı üzerinde çalışmaya başladı. İki sınıf tarafından kullanılabilen Çift Sınıf kartlar bekliyoruz. Scholomance Academy’de 10 Efsanevi profesör minyonu da dahil olmak üzere 40 Çift Sınıflı kart var – her biri benzersiz sınıf eşleşmeleri için özel kartlar olarak karşımıza çıkacak.

Bu arada, köleler ve silahlar üzerinde bulunan Spellburst anahtar kelimesi, oyuncu bir dahaki sefere büyü yaptığında tek seferlik güçlü bir etki yaratır. Bununla birlikte yeni, hemen bir kart keşfetmenize (elinize eklemek için üç seçenekten bir kart seçmenize) ve bu tür oynadığınız bir sonraki kartın mana maliyetini azaltmanıza izin veren Studies’de var.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Google Play Pass Amerika’nın Dışına Çıkıyor