Mobil Oyun

CS: GO Source 2, 2021 Yılında Çıkabilir

Dışarıdan birisi için, Counter-Strike: Global Offensive’nin ne kadar önemli olduğunu anlamak zor olabilir. Oyunun topluluğu ve rekabeti çok ciddiye alınır ve her ikisi de vahşi olabilir. Flama hile skandalları ve yeni profesyonel gelişmeler gibi anlar, oyundaki değişikliklerle ilgili haberler kadar büyük.

Prömiyeri çok oyunculu FPS deneyimlerinden biri olarak çok uzun bir süredir kurulan CS: GO’daki değişiklikler, günümüzde oldukça nadirdir. Oyun, az sayıda büyük değişiklik çağrısı ile istikrarlı bir formülde devam ediyor. Bunun en büyük istisnası, kısa bir süre önce Source 1’de yıllarca çalıştığı için Valve’ın Source 2 motoruna olası geçiş ile geldi.

Bir süre, söylentiler Source 2 CS: GO değişikliği iptal edilmiş gibi görünüyordu. Ancak, Valve’in son bilgileri Source 2 aktarımının tamamen iptal edilmediğini, sadece gecikmeli olabileceğini gösteriyor. Valve’den Tyler McVickers’a göre, transferin gerçek kodlaması bitmek üzere. Steam en çok, fiili sunum ve aktarımın sunumu ile ilgilenir, bu da biraz zaman alabilir.

cs go

McVickers, birkaç yıl öncesine kadar gerçek transfer sürümünü ayarlayabilecek kapsamlı beta testi yapılması gerektiğini öne sürdü. Öte yandan, gelecek yıl sonuna kadar yapılabileceğini de belirtti, ancak CS: GO için kapsamlı bir fan yapımı içerik kataloğu bunu mümkün kılıyor.

Source 2’deki CS: GO’nun en büyük engeli muazzam miktarda topluluk içeriğidir. Bu kadar büyük bir malzeme kütüphanesi, yukarıdaki beta testine yatırılan enerjinin büyük bir kısmının yanı sıra hataları bulmak ve içerik kütüphanesini korumak olacaktır. Bu, CS: GO’nun transfer sırasında kendi zorluklarını sağlayabilecek yeni Güvenilir modu ile nasıl etkileşime gireceğini hesaba katmıyor.

Valve’in, transfer için veya içerik kütüphanesini korumaya yardımcı olmak isteyen topluluk üyeleri için beta test kullanıcıları bulmakta sorun yaşamadığını söylemek şaşırtıcı değil. CS: GO’nun topluluğu oyun hakkında çok tutkulu ve yaptıklarını koruyacak birçok kişi var. Aynı zamanda büyük sorunlara yaratıcı çözümlere yabancı olmayan bir topluluktur.

Tüm bunlar, sıradan CS: GO oyuncuları için önemsiz olabilir, çünkü Source 2 motoru büyük, kapsamlı değişiklikler yapmaz; en dikkat çekici olanı harita düzenleme özellikleri. Yine de, birçok oyuncu için, CS: GO’yu şimdiye kadarki en iyi taktik FPS oyunlarından biri yapan özellikler.

CS: GO PC, Linux ve Mac için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
e-SporRehberSavaş Oyunları

Disk Yazma Hatası Nasıl Çözülür - CS:Go Çözüm Rehberi

AksiyonRehberSavaş Oyunları

CS: Go'da Takım Dengeleme Nasıl Kapatılır?

RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

Nişancı Oyunu

VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı 2020 Hatası ve Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Hearthstone’un Yeni Genişleme Paketi World of Warcraft’tan Scholomance Zindanını İçeriyor