Nişancı Oyunu

Destiny 2’nin Beyond Light Genişleme Paketi Ertelendi

Bungie, Destiny 2’nin Beyond Light genişlemesinin lansmanını, daha önce ilan edilen Eylül çıkış tarihinden 10 Kasım’a erteledi ve birkaç ay için gerçekleşen bu erteleme için ‘zorlu’ bir alıntı yaptı.

Beyond Light, planlanan yeni açılımlar üçlemesinin ilk bölümünü oluşturur ve gizemli Darkness’ın varışına Dünya’ya doğru giden bir Piramit gemileri filosu aracılığıyla dikkat çeker. Destiny 1’in Exo Stranger’ın geri dönüşünü görüyor ve yeni Stasis öğesini ve yeni Europa hedefinin donmuş tundrasının altında bulunan Deep Stone Crypt olarak bilinen bir baskını içeriyor.

Bungie başlangıçta Beyond Light için 22 Eylül çıkış tarihi belirlemişti, ancak geliştirici, Destiny web sitesinde yayınlanan yeni bir açıklamada lansmanını erteleme planlarını açıkladı.

“Yeni bir genişleme üçlemesinin ilk bölümü olan Beyond Light, Destiny 2′de yeni bir döneminin başlangıcıdır. Oyuncuların deneyimlemesi için gerçekten heyecanlandığımızı anlatacak güçlü bir hikayemiz ve inanılmaz yeni özelliklerimiz var. Her zaman olduğu gibi hedefimiz, hayranlarımız için yapabileceğimiz en havalı, en eğlenceli genişlemeyi yapmaktır. Bu amaçla, biz oyun için en iyisini yapacağız ve bu sebeple yayınlanma tarihinde değişikliğe gidiyoruz. Son birkaç ay herkes zor zamanlar geçirdi ve bu salgın sırasında olmaya devam edecek. Birbirimizden ayrı çalışmak zorunda kalarak yeni bir yolla birlikte geliştirmeyi öğrendik. Bu engellere rağmen, hala hayranlarımızın beklediği kalitede iş ortaya koyuyoruz.”

Bungie, “önümüzdeki haftalarda” Beyond Light hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koymayı planladığını ve ayrıca Destiny 2’nin şu anki Season of Arrivals’ın 10 Kasım’a kadar süreceğini belirtti.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Para İadesi Nasıl Alınır?

Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Sur Verme Ve Karşılaşmayı Yeniden Kurma

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty 2020 : The Red Door Sızdı