Cyberpunk 2077Rol Oyunu

Cyberpunk 2077 Gün Uzunluğu, Neredeyse Witcher 3’ün 2 Katı Olacak

Cyberpunk 2077 uzunluğunu merak ediyorsanız, The Witcher 3’ten önemli ölçüde daha uzun görünüyor, yani Night City’yi daha önce keşfetmek için daha fazla zamanınız olacak.

Haber Reddit’ten geliyor, burada bir poster Cyberpunk 2077 gün uzunluğunu hesaplamaya çalışırken Night City Wire’ı kronometre ile izliyor. Oyun içi bir saatin yaklaşık 420 saniye olduğu sonucuna vardılar.

“Zamanlamam 0,5 saniye kapalı gibi görünüyor,” diye yazdı poster. “3 saat = oyun içi tam gün olduğu doğrulandı.”

The Witcher 3’teki tam bir günün yaklaşık 1 saat 36 dakika sürdüğünü belirttiler, bu da Cyberpunk 2077 gün uzunluğunun CD Projekt Red’in önceki gişe rekorları kıran oyununun neredeyse iki katı uzunluğunda olduğunu gösteriyor.

Anlaşılır olması açısından, muhtemelen yaklaşık 48 dakika süren Red Dead Redemption 2’de tam gün rotasyonun üç katından fazla olduğunu belirtmek gerekir. GTA 5’teki günler de 48 dakika uzunluğunda, bu nedenle Cyberpunk 2077’de üç saatlik tam bir güne sahip olmak oldukça uzun bir süre.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı