Konsol

Xbox Series S’in Ağustos Ayında Açıklanacağı Bildirildi

Yeni bir raporda, çok fazla söylenti olan Xbox Series S’nin (veya Xbox Lockhart), ilk olarak bir E3 duyurusu için planlandıktan sonra Ağustos ayında açıklanacağı iddia ediliyor.

Eurogamer’in kaynaklarına göre, Microsoft, Haziran ayını, aynı yeni nesil oyunları oynarken konsolu açıklamak için bir alan olarak E3 vitrini kullanacak, Xbox Series X’in düşük fiyatlı, daha düşük versiyonu olduğu iddia edilen bir konsol versiyonu olduğu söylentilere karıştı.

Site şimdi S Serisi’nin Ağustos ayında muhtemelen Xbox One benzeri bir vitrinde kendini açığa çıkacağını bildiriyor. Bu, önceki bir Venturebeat raporunu da destekliyor.

Bazı raporlar, S Serisi’nin ilk olarak Haziran ayında, Microsoft’un Xbox 20/20 olarak markalı aylık güncellemelerin bir parçası olarak duyurulacağı konuşuluyordu.

Xbox 20/20 için onaylanan bir sonraki büyük olay, Temmuz ayında birinci taraf oyunlarının bir tanıtımı olacak gibi görünüyor.

Xbox Series S giderek daha çok gerçeğe dönüşüyor, orijinal söylentiler artık Lockhart kod adına başvuran Windows işletim sistemi kodunun keşfi tarafından destekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Spor Oyunları

PlayStation ve Xbox Sahipleri FIFA 22'yi Beraber Oynayabilecek

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Jasmine Bakery Kasa Kodu Şifresi