Hack & Slash

Diablo 2 Oyuncusu, Oyunu 4K 60 FPS Oynamayı Başardı

Diablo serisi, oyun tarihindeki en sevilen ve popüler serilerden biridir. Çoğu zaman Diablo oyunları taklit edilmiştir, çünkü formül zorlu mücadeleler ve tekrar oynanabilir eğlence için mükemmeldir. Ancak son zamanlarda bir hayran, modern bir Diablo deneyimi yaratmak için bakın neler yaptı.

YouTuber Michael ReznoR, Diablo 2’nin ustaca bir remaster’ı gösteren bir video yükledi. Diablo 2 Remaster’ın çalışmalarda olduğu hakkında söylentiler var, ancak bu YouTuber zaten çok güzel bir şey ortaya koymuş.

Diablo 2: Lord of Destruction, 2001 yılında piyasaya sürülen eski oyunun en yeni genişletme paketidir. Diablo oyunları her zaman yağma tabanlı RPG’nin zirvelerinden bazıları olarak kabul edildi. Yıkım Lordu 800×600’de 25 fps ile yayınlandı. Micheal ReznoR tarafından elden geçirilen Diablo 2’nin oluşturulması dikkat çekici bir 2160p ve 60 fps hızında çalışıyor ve YouTube videosu oyunun ne kadar pürüzsüz göründüğünü kanıtlıyor.

Michael ReznoR, Diablo 2’yi yumuşatmak için Derin Öğrenme Sinir Ağı AI ve Gelişmiş Hareket İnterpolasyonu kullandığını ve sonuçta görkemli bir 4k ve 60fps deneyim olduğunu belirtti. Diablo 2’nin söylentileri 2017’ye kadar geri döndüğünde, birçoğu oyunun gerçekten serbest bırakılıp bırakılmayacağını merak ediyor. Michael ReznoR tarafından yapılan bu geliştirme muhtemelen epik RPG’nin geri dönüşüne olan iştahı arttırıyor.

Takipçiler muhtemelen yeni nesil konsollarda piyasaya sürülecek olan Diablo 4’ü beklerken, Diablo 2’nin serinin en iyisi ve tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olduğunu düşünüyorlar. Diablo oyunları, bir oyun ve görsel açıdan ante yükselmeye devam ediyor, ancak Diablo 2, diziyi gerçekten birçokları için öne çıkaran oyundu. Hayran yapımı bir Diablo 2 remaster videosu için sadece dört günde yaklaşık 50.000 görüntüleme ile, insanların oyuna ilgi duydukları açık.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey Savaş Sistemi - Tecrübe Seviyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PC’de Oynayabileceğiniz En İyi RPG Oyunları Listesi