Mobil Oyun

Google Play Pass Amerika’nın Dışına Çıkıyor

Şirket, bugün reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan yüzlerce Android oyununa ve uygulamasına erişmenizi sağlayan Google Play Pass’ın bu hafta dokuz yeni ülkeye yayıldığını duyurdu. Hizmet, Eylül ayında piyasaya sürüldüğünden beri yalnızca ABD’de kullanılabildi, ancak yakında Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, İspanya ve İngiltere’deki Android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Google ayrıca, Play Pass için, 12 ay boyunca ödeme yapmayı seçerseniz size güzel bir indirim sağlayan yeni bir yıllık abonelik seçeneği sunuyor. Play Pass genellikle ayda 4,99 $ fiyat etiketine sahiptir, ancak yeni yıllık abonelik ABD’de 29,99 $ mal olacaktır. Bu fiyat aynı zamanda Apple’ın yalnızca oyun sunan ve yıllık 49,99 $ maliyeti olan bir uygulama abonelik hizmeti olan Apple Arcade’ı da ezip geçiyor. (Apple Arcade de ayda 4,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir olsa da.)

Şirket ayrıca, Sonic the Hedgehog da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde Play Pass’a “150’den fazla yeni oyun” eklediğini ve şu anda hizmette 500’den fazla oyun olduğunu söyledi. Apple Pass ve münhasırlarıyla daha iyi rekabet etmesine yardımcı olabilecek yeni bir dizi “oyun”, bu yıl Play Pass’te yayınlanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Death Stranding PC Sorunları Nasıl Çözülür?