Hayatta KalmaNişancı Oyunu

Escape From Tarkov’a Yeni Bir Harita Geliyor

Escape From Tarkov’un yaklaşan 12.7 güncellemesinden yama notları yayınlandı ve geçen ayki PC Gaming Show’da açıklandığı gibi yeni silahlardan ve düşmanlardan Gümrük haritasına önemli bir genişlemeye kadar oyuna bir dizi heyecan verici değişiklik ve yenilik eklendi.

Şimdiye kadar yapılan en büyük değişiklik, Tarkov’un en eski haritalarından biri olan Gümrük’e yapılan büyük bir genişleme. Yeni genişleme, inşaat alanının güneyinde yeni bir bölüm açarak ve daha önce erişilemeyen birkaç binanın kilidini açarak haritanın boyutunu yaklaşık yüzde 30 oranında artıracak. Tarkov’un en güçlü yönlerinden biri, her zaman kusursuz ayrıntılı ortamları olmuş olması ve bu yeni alan, kırık binalar ve ağır silahlarla dağılmış endüstriyel altyapı dolu, farklı görünmemektedir. Bu yeni güncellemenin ortak yağma bölgelerinde ve dışında güvenli rotaların bulunmaması nedeniyle daha önce kampçıların çokluğundan muzdarip bir harita olan Gümrüklere biraz heyecan katacağı söylenebilir.

Shoreline, yeni bir çöpçü patronu Sanitar’a sahip olacağından, Gümrük, bu yama ile değişiklik alacak tek harita değil. Haritanın sağlık tesisi, yazlık ve iskele alanlarında gizlenen Sanitar, eski bir doktor ve yeteneklerini, kendini ve diğer AI atıkları (Tarkov genelinde gizlenen ortak düşmanlar) iyileştirmek ve savaş performanslarını arttırmak için kullanıyor. Çeşitli yeni savaş uyarıları ile. Bazı potansiyel olarak yıkıcı yan etkileri olacak olsa da, oyuncular bu yeni teşviklere de erişecekler. Örneğin, yeni “obdolbos kokteyli” size büyük ölçüde sprint ve atlama hızları verecek, ancak baskının geri kalanını sürecek bir ağrı giderici de verecek.

AI atıkları da programlarına büyük bir yükseltme yapacak: artık kendilerini keskin nişancı hedefleri yapmaktan ziyade oyuncuları gruplayacak ve fırtınalayacaklar. AI atık makineler, öldürdükleri oyuncularınkiler de dahil olmak üzere ölü bedenleri yağmalayacaktır, bu da potansiyel olarak yüksek kademeli teçhizat kullanan oyuncuların AI tarafından mobbed edilebileceği anlamına gelir. Bu değişiklik bazı vahşi etkileşimlere yol açabilir, çünkü daha önce kolay seçim yapan atıklar artık bir savaş boyunca işbirliği yapabilir ve donanımlarını yükseltebilir ve potansiyel olarak en basit çöpü bile ciddi bir rakibe dönüştürebilir.

Ayrıca, tek atışlık el bombası fırlatıcı FN GL40 da dahil olmak üzere çeşitli yeni silahlar ve cephane de eklendi. El bombası fırlatıcıları Reserve’de sabit AGS-30 yerleştirmeleri şeklinde bir süredir oyundayken, ilk kez taşınabilir bir versiyon gördük. Beş farklı tipte yüksek patlayıcı mermi ve devasa bir av tüfeği olarak işlev görmesini sağlayacak bir mermi kabuğu ile birlikte gelir. Bu yeni silah, güçlü patlayıcı mermileri tek bir atışta tüm robot takımlarını potansiyel olarak yok edebilecek şekilde güçlü olacak.

Ayrıca yamada, 45 ACP ve .366 silahları için onları daha uygulanabilir kılacak çeşitli yeni mühimmat varyantları ve oyuncuların daha hızlı koşabileceğini, daha yükseğe sıçrayabildiğini ve daha yüksek zıplayabileceğini gösteren güç ve dayanıklılık becerilerinin etkilerini güçlendiriyor. Yama notlarına kendiniz bakmak isterseniz, resmi oyun forumlarında veya bu hafta içinde canlı sunuculara geldiği zaman inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Sezon 8’le Birlikte Yenilenmiş Sanhok Haritası Geliyor