MMORPGUzay Temalı Oyunlar

Dual Universe Beta Ağustosta Başlıyor (Aylık Abonelik Sistemi Var)

Dual Universe “milyonlarca oyuncunun tek, tamamen düzenlenebilir bir dünyada birbirleriyle etkileşime girmesine izin veriyor”, diye açıklıyor yukarıdaki fragmanda. Bu gerçekten güçlü bir iddia, doğal olarak kişiyi ihtiyatlı hale getiriyor – diğer tüm girişimler arasında, bu gerçekten bizi tutan dev voksel MMO sanbox mı olacak? Dual Universe’nin beta sürümüne girdiği 27 Ağustos’tan sonra konuyla ilgili daha iyi bir fikrimiz olmalı.

Bu ücretsiz bir beta olmayacak. Bunu artık çok sık görmüyorsunuz: Dual Universe beta, bir seferde kaç ay satın aldığınıza bağlı olarak fiyat yaklaşık 5.83 $ ila 7 $ arasında değişen aylık bir abonelik ücretine mal olacak. İşte abonelik ücretleri:

  • 3 ay: 20.97 $
  • 6 ay: 38,45 $
  • 12 ay: 69,90 $

Alternatif olarak, abonelik olmadan beta erişimine sahip olabilir ve bir Alpha Paketi satın alarak (yakında satılacak) şimdi Dual Universe oynamaya başlayabilirsiniz, ancak alfa’nın nihai içerik silme işleminin beta başlamadan önce gerçekleşeceğini unutmayın.

Beta sürümü, alfa oyuncuları için şu anda mevcut olan NDA’nın kaldırılmasıyla da çakışacak, yani test kullanıcıları oyunla ilgili deneyimleri hakkında açıkça konuşabilecekler. Dual Universe hakkında haberler yapmayı dört gözle bekliyoruz. Başarılı olsun ya da olmasın, iddialı oyuncu kontrollü sanal alanlar neredeyse her zaman ilginçtir.

Geliştirici Novaquark, aşağıda izleyebileceğiniz Dual Universe’nin sinematik açılışını da yayınladı ve resmi sitede bilimkurgu MMO hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dual Universe’nin tam lansmanının 2021’de yapılması planlanıyor ve bu noktada Novaquark abonelik fiyatlandırmasının aynı kalmasını bekliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobile Hilecilerle Nasıl Mücadele Ediyor?