Rol Oyunu

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Çıkış Tarihi

Action-RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood’un artık oyunun en son fragmanında açıklandığı gibi belirli bir çıkış tarihi var.

World of Darkness’ta yer alan rol oynama alanı geniş bir alan ve çok sayıda lore kaynağını kullanan tek video oyununun Paradox’un Vampire: Masquerade – Bloodlines 2 olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Geliştirici Cyanide Studio, vampirlerden farklı olan Werewolf: The Apocalypse adlı World of Darkness’tan bir dünya kullanarak bir aksiyon-RPG üzerinde çalışıyor.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood adlı oyun, kurt adamlarla ilgili bir oyundan beklendiği gibi sadece doğru miktarda gore ve yoğun, canavarca aksiyona sahip görünüyor ve oldukça güzel bir işleyişle şekilleniyor gibi duruyor. Son fragmanda, geliştirici oyun için belirli bir çıkış tarihi açıkladı (bu yıl piyasaya sürülmesi planlandı) ve 4 Şubat 2021’de PC’ye (Epic Games Store aracılığıyla), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X’e gelecek.

Aşağıdaki fragmanı kontrol edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Macera

Eski Witcher Geliştiricilerinden Werewolf: The Apocalypse - Heart Of The Forest Oyunu Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Microsoft, Warner Bros. Interactive Entertainment’ı Satın Almakla İlgileniyor