Battle Royale

Hyper Scape – Lobby Tower’ın En Tepesine Nasıl Çıkılır?

Ubisoft’un yeni battle royale Hyper Scape’inde bir kule var. Çoğu insan kuleye tırmanmakta başarısız oluyor. Size kulenin tepesine nasıl ulaşacağınızı açıklıyoruz.

Kule ile ilgili özel bir şey yok, orada olması dışında lakin manzara oldukça iyi Merak edenler okumaya devam etsinler. Özel bir şey olmamasının yanında bir çok insanın kuleye tırmanmaya çalışması da ilginç. Siz de yapmak isterseniz devam edin.

İlk olarak, kuleye tırmanmama yardımcı olmayan denediğim bazı yöntemler:

  • Başkasının kafasına atlamak.
  • Duvarın altından sıçramak ve yukarı doğru kaymak.
  • Çift sıçrama
  • Çifte atlama sırasında herhangi bir noktada cop ile kulenin yanındaki kuvvet alanına vurmak.
  • Lobinin ortasında en yüksek yüzen küplüğe sıçramak ve oradan kuleye atlamak.

Bunların hiç biri işe yaramıyor.

Tek yapmanız gereken normalde çift zıplamak ve ardından zıplamanızın zirvesinde ileri tuşuna basın. Atlayışınızın başlangıcında veya atlayışınızın yüksek noktasına ulaşmadan herhangi bir zamanda ileri tuşuna basmayın. Bu kadar. Hile bu. Doğru yaparsanız, karakteriniz duvara mıknatıslanacak ve engelin üzerinden geçecek.

Bunların hiçbiri gerçekten önemli değil. Oyunun önemli bir unsuru ölçülebilir bir şekilde değildir. Muhtemelen bunu bir kez yapıp bir daha hatırlamayacaksınız.

Bu kulenin tepesine çıkarak diğer insanların yapamadıklarını yapmak ve cyberpunk manzaranın keyfini çıkarmaktan başka getirisi yok. Eğer çok uğraştıysanız şimdi gerçekleştirmenin zamanı geldi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo 2 Oyuncusu, Oyunu 4K 60 FPS Oynamayı Başardı