Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile’a Geliyor

Activision, Call of Duty: Mobile’a bu hafta gelenleri açıkladı ve klasik bir harita, yeni bir yardım kuruluşu DLC teklifi ve daha fazlasını içeriyor.

İlk olarak, Highrise haritası bu hafta mobil oyuna geliyor. Bu ad size tanıdık geliyorsa, Highrise başlangıçta Call of Duty: Modern Warfare 2’de yer aldığındandır. Harita bir gökdelenin üstünde yer almaktadır ve düşme ihtimaliniz olduğu için nerede yürüdüğünüze dikkat etmeniz gerekir.

Call of Duty: Mobile’da da yeni olan bir başka içerik bu hafta Call of Duty Endowment paketi. “Özgürlük Paketi” olarak adlandırıldığı gibi, bir paraşüt ve kanat takımı da dahil olmak üzere bir dizi kırmızı, beyaz ve mavi eşya ile birlikte gelir. Ayrıca kırmızı, beyaz ve mavi renk şemasına sahip M16 silahı için bir taslak içerir. Her zaman olduğu gibi, gelirlerin yüzde 100’ü askeri gazilerin sivil yaşamlarında yeni kariyer bulmalarına yardımcı olan Call of Duty Donowment’a gidecek.

Activision, oyunculara Call of Duty: Mobile’da devam eden Radyoaktif Ajan sezonunun çok yakında sona ereceğini hatırlattı. Bu nedenle, şimdi tüm ekstraların kilidini açmak için Battle Pass’da yolunuza devam etmek için son şansınız. Oyunun standart çok oyunculu oyununun yanı sıra battle royale ile XP kazanabilirsiniz.

Call of Duty: Mobile, Dünya’daki en popüler ve kazançlı mobil oyunlardan biridir. Kısa süre önce, oyunun 2020’de mikro işlemlerinden 220 milyon dolardan fazla kazandığı bildirildi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberRol Oyunu

En İyi 3 Diablo 2 Modu

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Horizon Zero Dawn Steam Fiyatı Astronomik Bir Şekilde Yükseldi