Battle Royale

PUBG Mobile Hilecilerle Nasıl Mücadele Ediyor?

PUBG Mobile, şu anda popüler Battle Royale’de hileci oyuncu sayısına karşı savaşmaya devam etme kararlılıklarını ana hatlarıyla açıkladı. Son zamanlarda oyuncuların rakiplerini tek atışta öldürmelerine izin veren bir hile yaptılar.

Açıklamada şunlar söylendi: “Oyuncu geri bildirimleriyle, son zamanlarda tek atışlık oyuncuları öldürdükten sonra ekranlarını geçici olarak ters çeviren yeni bir hile keşfettik. Resmi ekip hemen harekete geçti ve bu hileyi kullanan oyuncuları takip etti.”

Açıklama şu şekilde devam etti: “10.000’in üzerinde oyuncuya Operasyon ekibinden oyun ortamına zarar vermelerini engellemek için 10 yıllık bir yasak verildi. Ekibimiz adil oyun ortamını zayıflatan ve bu tür hileleri kullananlara müsama göstermeyecek.”

Bu, bu yılın başlarında başlatılan Proje: Ban Pan girişimi olarak adlandırılıyor. Bu, oyuncuların nasıl öldürüldüklerini o oyuncunun perspektifinden görmelerini sağlayan Death Replay adlı bir özellikle desteklendi. Oyuncular oradan PUBG Mobil Operasyonlar Ekibi tarafından analiz edilen şüpheli görünen davranışları bildirebilirler.

Mümkün olduğu kadar çok dolandırıcıyı fişlemek için bu kadar kararlı olduklarını görmek güzel ama şüphesiz bunu yanlış anladıkları zamanlar olacak, bazı insanlar video oyunlarında çok iyi. PUBG Mobile, haksız yasaklarla mücadele etmek için, oyuncuların yasaklarının tekrar doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için tekrar bakmalarını sağlayacak bir sorgu sistemi uygulamak istiyor.

PUBG Mobile App Store ve Google Play’den indirilebilir. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell – Çok Oyunculuda Ölürseniz Ne Olur?