Rol Oyunu

Ubisoft, Yaklaşan Gösterimi Sırasında Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Dağıtacak

Watch Dogs 2’yi 2016 yılında piyasaya sürüldüğünde kaçırdıysanız, bu hafta sonu ücretsiz olarak alma şansınız var. Yapmanız gereken tek şey, Ubisoft Forward sanal vitrininin gününde Ubisoft hesabınıza giriş yapmaktır ve Watch Dogs 2 sizin olacak.

Etkinlik 12 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek ve PDT / 19:00 BST saatinde başlayacak. 12:00 PDT / 20:00 BST ve Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape, artı “birkaç sürpriz” hakkında ayrıntılar içerecek.

Assassin’s Creed Valhalla haberleri Ubisoft’un E3 alternatifine göz atmak için yeterli neden, ancak Watch Dogs 2 güzel bir bonus.

Ubisoft, son zamanlarda birçok oyunu dağıtıyor. Assassin’s Creed 2, Nisan ayında ücretsizdi, ardından birkaç hafta önce Origins geldi ve son Play Together Apart kampanyası 9 milyon ücretsiz indirildi.

Ücretsiz iyidir ve bunlar en iyi ücretsiz oyunlardır.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OutridersRehber

Outriders Başlangıç Rehberi #2

AksiyonRehber

Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'nin En Akıllı 10 Silahı

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Gizli Sona Nasıl Ulaşılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Counter-UAV Nasıl Elde Edilir?