Rol Oyunu

Ubisoft, Yaklaşan Gösterimi Sırasında Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Dağıtacak

Watch Dogs 2’yi 2016 yılında piyasaya sürüldüğünde kaçırdıysanız, bu hafta sonu ücretsiz olarak alma şansınız var. Yapmanız gereken tek şey, Ubisoft Forward sanal vitrininin gününde Ubisoft hesabınıza giriş yapmaktır ve Watch Dogs 2 sizin olacak.

Etkinlik 12 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek ve PDT / 19:00 BST saatinde başlayacak. 12:00 PDT / 20:00 BST ve Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape, artı “birkaç sürpriz” hakkında ayrıntılar içerecek.

Assassin’s Creed Valhalla haberleri Ubisoft’un E3 alternatifine göz atmak için yeterli neden, ancak Watch Dogs 2 güzel bir bonus.

Ubisoft, son zamanlarda birçok oyunu dağıtıyor. Assassin’s Creed 2, Nisan ayında ücretsizdi, ardından birkaç hafta önce Origins geldi ve son Play Together Apart kampanyası 9 milyon ücretsiz indirildi.

Ücretsiz iyidir ve bunlar en iyi ücretsiz oyunlardır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Dark AllianceRehber

Dark Alliance'da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Counter-UAV Nasıl Elde Edilir?