Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter’s Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

Güncelleme: 20-7-2020 – Erken erişim başladı

Hunter’s Arena:Legends Hibrit aksiyon-RPG savaş-royale oyunu, Steam Erken Erişim’e resmen girdi.

Şu anda 15,59 £ / 16,79 € / 19,99 € karşılığında oyunu yeni karakterler, yeni oyun modları ve bazı özel öğeler ekleyerek kazanabileceksiniz. Hunter’s Arena:Legends hakkında bilginiz yoksa, sözde RPG’lerin ve MOBA’ların unsurlarını alır ve hibrit bir oyun oluşturmak için bunları karıştırır.

İçinde, 60 oyuncunun canavarları avlayarak, şiddetli boss karakterlerini yenerek ve değerli buff veren ganimetler için 20’den fazla zorlu zindanı ele geçirerek oyunda seviye atlaması gerekecek ve hepsi de sona kalmak için birbirleriyle taktiksel bir beceri savaşına girecek.

Mantisco CEO’su David Yoon, aşağıdaki basın açıklamasında şu yorumu yaptı:

“Hunter’s Arena:Legends’i piyasaya sürmek için çok heyecanlıyız: Tüm dünyadaki oyunculara eşsiz yeni bir deneyim yaratmak için geçmişimizden etkilenen heyecan verici ve orijinal bir şey sunmaya çalıştık ve oyuncuların bu dünyada eğlenmelerini ve bu karakterlerle neler yapabileceklerini görmelerini bekleyemiyoruz”

Erken Erişim’deki yeni içerik, iki kılıç ve eski bir silahla donatılmış şık bir kılıç ustası olarak tanımlanan Yoongeon adlı yeni bir karakter içeriyor. Yoongeon, yakın mesafeleri ve uzun menzilli hasar yeteneklerini bir araya getirmesiyle rakipleri tahmin etmeye devam etmek isteyen oyunculara hitap edecek.

Yeni herkes için ücretsiz bir oyun modu da dahildir. Diğer modlardan farklı olarak, eğer oyuncu ölürse, yeniden doğma döneminden sonra savaşa geri dönebilir ve karakterler, tarzınızı, hareketlerinizi ve taktiklerinizi sürekli olarak meydan okumaya uyarlamak için değiştirilebilir.

Bruce Lee’nin dövüş sanatları klasiği Game of Death’in ikonik kostümü üzerine ‘Ölüm Samjang’ gibi üç sınırlı sayıda görünüm de dahildir. Ek olarak, 1Million Dance Studio ile hareket yakalama teknolojisi kullanılarak oluşturulan beş dans ifadesi de sizlerin olacak.


Eski haber – Hunter’s Arena: Legends, BattleRoyale-MOBA-RPG Türündeki Oyun Testlere Başlıyor

Battle Royale-MOBA-RPG karışımı, Hunter’s Arena: Legends, kapalı beta kayıtlarına başladı. İşte bilmeniz gerekenler.

İkinci (ve son) kapalı beta testi 22-26 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak ve şimdi kayıtlar toplanmaya başlandı ve buradan betaya kayıt olabilirsiniz. Bu yılın ilerleyen zamanlarında Steam Erken Erişim’e geçecek olan Hunter’s Arena: Legends İkinci kapalı beta test aşaması üç bölgede gerçekleştirilecektir: Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya ve yukarıda belirtildiği gibi 22 Nisan’dan itibaren 5 gün sürecek.

İkinci kapalı beta testine hazırlanırken Mantisco, önceki CBT’nin oyuncu geri bildirimlerine dayalı değişiklikler yaptı. Yeni sürüm şimdi oyun içi kılavuzlar ve öğreticiler, geliştirilmiş oyun dengesi ve daha akıcı oyun için optimizasyonlar içeriyor. Gündüz ve gece döngü sistemi eklendi ve aydınlatma sistemi karakter modellerinin kalitesiyle birlikte son derece geliştirildi.

hunters arena legends

Bir basın açıklamasında Mantisco CEO’su Yoon Jung-Hyun,

“İlk CBT’den sonra çok sayıda geri bildirim aldık. Ayrıca, önümüzdeki 2. CBT ‘de iyileştirmeler yapmak, küresel standartlara dayalı daha çeşitli kültürleri kucaklayabilecek bir oyun oluşturmak için sayısız testler gerçekleştirdik.” şeklinde açıklama yaptı.

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi Steam sayfası üzerinden edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2, Steam’in Anlık Olarak En Çok Oynanan 3. Oyunu Oldu