Nişancı Oyunu

Warframe, Inaros Prime Erişimi Bütün Platformlar İçin Aktif Edildi

Popüler Online nişancı oyunu Warframe hayranları için, Digital Extremes ltd. ekibi bugün tüm platformlarda Prime Access’i açtı. Bu, PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’teki Warframe oyuncularının, Inaros Prime Access’in oyunculara çölün öğelerini yönetme yeteneği de dahil olmak üzere sunduğu her şeyi keşfedeceği anlamına geliyor. Düşmanları lanetli kumla patlatın, kavurucu bir kum fırtınasına atın veya tehlikeli bir bataklık birikintisine batırın.

Inaros Prime’a neler dahil?

Prime Warframes, oyundaki en güçlü öğelerdir ve kalıntıları avlayarak ve toplayarak bunları kazanabilir veya Prime Access ile anında erişebilirsiniz. Inaros Prime Access, Inaros’un hazır versiyonunu, acımasız Panthera Prime, zarif Karyst Prime, Prime Glifler, Mittahk Prime Armor, Kahtuss Prime Syandana, 90 Günlük Kredi Arttırıcı ve 90 Günlük Affinity Booster’ı içerir.

Daha önce piyasaya sürülen bazı Asallara aşina olmayan oyuncular için, Warframe’in geliştirilmesinde Titania Prime ve Ivara Prime gibi çeşitli oyunlar var. Artık en sevdiğiniz platformda bugün geldiğinde çölün kralı olabilirsiniz. Inaros Prime ile çölün gazabını çağırın!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberThe Ascent

The Ascent - Kalkanlı Düşmanları Nasıl Yenersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

The Ascent

The Ascent Karakter Geliştirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor