Battle Royale

Hyper Scape, Xbox Series X ve PS5 Lansman Başlığı Olarak Doğrulandı

Hyper Scape’in yaratıcı yönetmeni, oyunun bir PS5 ve Xbox Series X lansman başlığı olduğunu onaylıyor ve yeni nesil sürüm için yeni özellikler sunuyor.

Ubisoft yeni battle royale oyunu Hyper Scape’in PS5 ve Xbox Series X lansman başlığı olacağını doğruladı. Şirket ayrıca Hyper Scape’in mevcut nesil konsol sürüm penceresini onayladı ve oyunun bu yaz PS4 ve Xbox One’da mevcut olacağını söyledi.

SegmentNext’e yeni bir röportajda konuşan Hyper Scape yaratıcı direktörü Jean-Christophe Guyot, oyunun “Xbox Series X ve PlayStation 5’te yeni konsolların başlangıcında oynanabileceğini” doğruladı. Bu, Xbox One ve PS4’te bulunan oyunun “aynı sürümü” olacağı söyleniyor.

Bununla birlikte, Hyper Scape’in mevcut ve yeni nesil versiyonlarının aynı olacağını söylese de, Guyot geliştirme ekibinin “gelecek nesil için belirli özellikler ve performanslar geliştirmeye çalıştığını” itiraf etti. Hyper Scape’in PS5 ve Xbox Series X özellikleri için resmi olarak hiçbir şey doğrulanmadı, ancak Guyot, ekibin yeni çok oyunculu oyunun inanılmaz derecede hızlı oynanışı nedeniyle “her zaman yanıt verebilirliğe ve kare hızına öncelik vereceğini” söyledi.

Hyper Scape o kadar hızlı hareket ediyor ki eski profesyonel nişancı oyunu oyuncusu ve popüler yayıncı NadeShot bundan korktuğu için şaka yaptı. Daha yüksek bir kare hızının NadeShot veya başka bir oyuncunun oyunla başa çıkmasına yardımcı olması muhtemel değildir, ancak PS5 ve Xbox Serisi Hyper Scape oyuncularının tacı almasını engelleyen teknik sorunların olmamasını sağlayacaktır.

Yeni nesil konsollarda yüksek bir kare hızına sahip olmak, Hyper Scape’in başka bir PS5 ve Xbox Series X lansmanı başlığı olan Fortnite gibi oyunlarla rekabet etmesine de yardımcı olabilir. Epic Games, popüler çok oyunculu oyununun şirketin Unreal Engine 5’ini kullanarak yeni nesil konsollar için grafiksel bir yükseltme alacağını doğruladı. Battle royale oyunları çok farklı özelliklere sahip, ancak framerate  daha yüksek bir seviyede oynamak isteyenler için fark yaratabilir.

PS5 ve Xbox Series X’te Hyper Scape ile ilgili tüm ayrıntılar Guyot ve geliştirme ekibinin geri kalanı tarafından onaylanmamış olsa da, oyunu PS4 ve Xbox One’da oynamak isteyenler bir sonraki aşamaya geçeceklerini duymaktan mutluluk duyacaklar.

Hyper Scape, PC, PS4 ve Xbox One için 2020 lansmanını hedefliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Fortnite

Heavy Sniper Rifle Nasıl Bulabilirsiniz?

Battle RoyaleNişancı Oyunu

Ubisoft'un Hyper Scape'e çok benzeyen yeni bir PvPvE nişancı oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Fortnite’da Rec 4 Players Ne Anlam İfade Ediyor?