Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell: Brazil Nuts Nerede Bulunur?

Brazil Nuts (Brezilya fıstığı), nadir bulunan, ama çok yararlı bir öğedir ve gözden kaçırmanız muhtemeldir. Green Hell’in bu rehberinde, bu kaynağı, Brazil Nust’ı nerede bulacağınızı öğreneceksiniz.

Bir olta yapmak için Brazil Nuts’a ihtiyacınız var – balık tutmanıza izin verecek bir araç. Birincisini bulmanıza rağmen, bir kez kullanıldıktan sonra, bir sonrakini oluşturmak için hammaddeleri almanız gerekecektir.

Brazil Nuts ağacı, 2 ve 3 numaralı haritalarda gösterilen alanlarda bulunabilir (bunlardan biri yerlilerin ana yerleşiminin yakınında bulunabilir). Yayılmış kökleri olan çok farklı uzun bir ağaçtır. Buna ek olarak, tabanında, Mavi Mantarlar bulacaksınız (onları yemek size enerji verir ve parazitleri giderir, bu yüzden onları toplamak da iyidir). Meyvenin kendisi ağacın tabanında bulunur. Aşağıdaki görselden ağacın neye benzediğini görebilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”26″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı