Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell: Brazil Nuts Nerede Bulunur?

Brazil Nuts (Brezilya fıstığı), nadir bulunan, ama çok yararlı bir öğedir ve gözden kaçırmanız muhtemeldir. Green Hell’in bu rehberinde, bu kaynağı, Brazil Nust’ı nerede bulacağınızı öğreneceksiniz.

Bir olta yapmak için Brazil Nuts’a ihtiyacınız var – balık tutmanıza izin verecek bir araç. Birincisini bulmanıza rağmen, bir kez kullanıldıktan sonra, bir sonrakini oluşturmak için hammaddeleri almanız gerekecektir.

Brazil Nuts ağacı, 2 ve 3 numaralı haritalarda gösterilen alanlarda bulunabilir (bunlardan biri yerlilerin ana yerleşiminin yakınında bulunabilir). Yayılmış kökleri olan çok farklı uzun bir ağaçtır. Buna ek olarak, tabanında, Mavi Mantarlar bulacaksınız (onları yemek size enerji verir ve parazitleri giderir, bu yüzden onları toplamak da iyidir). Meyvenin kendisi ağacın tabanında bulunur. Aşağıdaki görselden ağacın neye benzediğini görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı