Rol Oyunu

Last Of Us 2’den Neil Druckmann İnternetteki Olumsuz Eleştirilere Yanıt Verdi

Neil Druckmann, popüler bir şey yaparsanız, bazı insanların ondan nefret edeceğini ve bu konuda yapılabilecek hiçbir şey olmadığını söylüyor.

Orijinalin piyasaya sürülmesinden yedi yıl sonra, The Last of Us Part II nihayet PlayStation 4’te yayınlandı ve internetten olumsuz eleştiriler almaya devam ediyor.

Eski Nintendo patronu Reggie Fils-Aime’ın podcast’i hakkında konuşan Druckmann, bir oyun hakkındaki düşüncelerini paylaştıklarında – iyi ya da kötü olsun – insanlara karşı savaşmanın değersiz olduğunu söyledi. Ancak Druckmann, insanların kurgusal karakterler hakkında nasıl bu kadar çalıştığını ve yorulduklarını anlayamadıklarını da ekledi.

“Bence, bu oyunu biz yaptık, bu oyuna inanıyoruz, bu oyundan gurur duyuyoruz, şimdi orada ve insanların sahip oldukları tepki ne olursa olsun – beğenip beğenmediklerini söylemek için biraz ayrılık yaratmanız gerektiğini düşünüyorum. -bu adil, “dedi Druckmann. “Bu onların tepkisi ve bununla savaşmıyorsun. Daha nefret dolu şeyler, daha aşağılık şeyler, bu biraz daha zor. Belirli bir karakteri oynayan ekip üyelerine ya da oyuncu üyelerine bunun gerçekleştiğini görmek özellikle daha zor.”

“Bir aktörümüz var, oyunda oynadığı kurgusal bir karakter yüzünden gerçekten korkunç, aşağılık tepkiler alıyor,” diye ekledi Druckmann. “Bunu anlamaya çalışmakta zorlanıyorum. Yapmaya çalıştığım şey, yapabildiğim kadar görmezden gelmek. İşler ciddiyete dönüştüğünde, aldığımız bazı güvenlik protokolleri var ve bunu O zaman sadece pozitiflere odaklanmaya ve kendinizi diğer şeylerle dikkatinize dağıtmaya çalışıyorsunuz. Ama hepsi gerçek.”

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Jasmine Bakery Kasa Kodu Şifresi