Battle Royale

PUBG Mobile, Rapid Fire Maçları İçin Küçük Bir Harita Yayınlıyor

PUBG Mobile, özellikle küçük ölçekli, rapid fire maçlar için tasarlanmış yepyeni bir harita sunacak. Bilindiği gibi Livik, iki kilometreye yayılıyor ve aynı anda en fazla 40 oyuncuyu destekliyor, bu yüzden her maçın yaklaşık 15 dakikada biteceği düşünülebilir..

Verge ile konuşan yapımcı Rick Li, “bu harita için yapılan girişimin daha sıkı programları ve koşulları olan oyunculara daha fazla esneklik getirdiğini” söyledi.

Harita Nordic arazisine dayanıyor ve gezilmesi gereken çok sayıda temiz alan sunacak. Bir volkan, şelaleler, kaplıcalar ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz. İlginç bir şekilde, bu yeni eklemelerin bazılarının haritanın daha hızlı temposunda oynadığı söyleniyor, örneğin şiddetli şelaleler oyuncuları uzaklaştırıyor.

PUBG Mobile, daha kısa özellikli cihazlar için Lite sürümünü piyasaya sürerek zamanla daha fazla oyuncuya açıldı. Oyun için ideal küçük ölçekli bir haritanın tanıtımı vanilya sürümü için mükemmel görünüyor.

Livik’in henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok, ancak “yakında” yayınlanacağını biliyoruz. Kesinlikle ilginç bir hız değişikliği olacak gibi görünüyor ve eğer bir başarısını kanıtlarsa, gelecekteki haritalarda etkisini ne kadar göreceğimizi merak ediyoruz.

PUBG Mobile şu anda App Store ve Google Play‘den ücretsiz oynanabilen bir oyun olarak indirilebilir. Diğer battle royale haberlerine bakacak olursak, Free Fire Max‘in kapalı ikinci beta testi başladı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant, Yılda 6 Kahraman Eklemeyi Hedefliyor