Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons’ Jungle Awakens DLC Yayınlandı

Minecraft Dungeons için ilk DLC paketi yayınlandı ve Jungle Awakens adından da anlaşılacağı gibi, ormanda geçen yemyeşil bir macera sizleri bekliyor. Beklediğiniz gibi ormanda kötü adamlar var ve çeşitli görevleri tamamlamak ve yağma almak için kötüleri öldürmek zorunda kalacaksınız. Vanilya oyununda tahrip olan Egemenlik Orbunun etrafında merkezlenmiş olan bu genişleme paketinde, Orb’un yine de bir sebepten ötürü orman üzerinde bir miktar gücü var.

Hikaye gerçekten önemli değil. Üç görev vardır ve bu görevleri oynayarak yeni silahlar, zırhlar ve eserler elde edebilirsiniz. Kötü adamlar arasında leapleaf (sıçrayabilecek bir yaprak) ve orman zombi (ormanda bulunan bir zombi) gibi canavarlıklar vardır. Yukarıda yer alan fragman, oyunun nasıl oynayacağına dair bir fikir verecektir.

DLC için çatallanmak istemiyorsanız, temel oyuna da bazı ücretsiz eklemeler var. Bunlar arasında ücretsiz bir Alt Tapınak haritası, Savaş Gemisi ve Çift Arbalet şeklinde yeni silahlar ve yüksek güçlü eşya düşme şansını azaltabilecek yeni bir tehdit seviyesi yer alıyor.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077 Crafting ve Silah Yükseltme Rehberi

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla Book of Knowledge Lokasyonları

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - Rune Nasıl Takılır?

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Ham Maddeler (Raw Meterials) Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount and Blade 2 : Bannerlord – Köle Nasıl Alınır ve Nasıl Satılır?