Minecraft DungeonsRehber

Minecraft Dungeons’da Daha İyi Silah Nasıl Düşürülür?

Minecraft: Dungeons’da birçok farklı silah bulabilirsiniz. Kılıç, çekiç, levye veya bıçak gibi birçok silah türü vardır. Ancak, yakın dövüş silahları kullanabileceğiniz tek silah türü değildir. Karakteriniz uzun mesafeli çatışmalarda bize yardımcı olan bir yay kullanabilir.

Minecraft Dungeons Rehberimizin bu sayfasında Minecraft: Dungeons’ta daha iyi eşyaları nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

Harita zorluk seviyesi

Minecraft Dungeons’daki ilginç bir mekanik, belirli haritaların zorluğunu manuel olarak değiştirme olasılığıdır. Alanı keşfetmeden önce belirli bir haritanın ayarlarına gidin. Ekranın sol tarafında haritanın seviyesini belirten bir çubuk göreceksiniz. Zorluk seviyesini azaltabilir veya artırabilirsiniz.

Belirlediğiniz zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa, daha iyi ekipman alma şansınız o kadar artar.

Haritayı daha yüksek bir zorluk seviyesinde tekrar oynatmak iyi bir fikirdir (özellikle daha küçük haritalarda). Bu şekilde kahramanın gücünü kademeli olarak artırabilir ve yeteneklerini test edebilirsin.

Oyun zorluk seviyeleri

Harita zorluk seviyelerine ek olarak, oyun genel zorluk seviyelerine de sahiptir. Tüm haritayı belirli bir zorluk seviyesinde keşfettikten sonra kilidini açarsınız.

Buradan belirleyeceğiniz zorluk seviyesi de size daha iyi ekipman düşme şansını arttırabilir ya da azaltabilir. Genel olarak baktığımız zaman seviyenize göre ne kadar zor oynarsanız o kadar kaliteli bir eşya düşürme ihtimaliniz vardır.

Minecraft Rehberleri
Minecraft Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell Akıl Sağlığı (Sanity) Rehberi