Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell – Arkadaşlarla Oynama

Green Hell dört kişilik bir co-op moduna sahip. Bu Green Hell rehberimizde, çok oyunculu bir oyuna nasıl katılacağınızı öğreneceksiniz. Green Hell kaç kişi oynanıyor merak edenler ve grubuyla oyuna nasıl gireceklerini bilemeyenler için rehberimizi mutlaka detaylı şekilde gözden geçirin.

Green Hell’de co-op oynamak çok basit. Ana menüdeki “çok oyunculu oyun” sekmesini bulun. Açtığınızda, mevcut bir oyuna katılma veya yeni bir oyun oluşturma arasında seçim yapma seçeneğiniz olacaktır. Bu modun hikaye kampanyası olmadığını da hatırlamanız gerekir.

Bir oyun oluşturmaya karar verirseniz, hemen yapılandırma paneline atlarsınız. Green Hell’de üç oyun modu vardır:

  1. Genel – her kullanıcı tarafından görülebilir
  2. Yalnızca arkadaşlar – yalnızca Steam’deki arkadaşlara görünür
  3. Yalnızca davet edilen – bu durumda oyuna katılabilecek kişileri seçebilirsiniz

O zaman zorluk seviyesini de seçmelisiniz. Permadeath tamircisine sahip olan en zor olan Green Hell dışında her zorluğu seçebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak oyun koşullarını özelleştirebilirsiniz.

Green Hell ve Steam Uzaktan Oynama

Creepy Jar’ın üretimi Remote Play Together’ı desteklemiyor. Bu, herkesin kendi oyun kopyasına sahip olması gerektiği anlamına gelir.

Ancak, mevcut bir oyuna katılmak istediğinizde, mevcut ana bilgisayarların bir listesini içeren seçim paneline taşınacaksınız. Belirli bir oyuna girmek için bunlardan birini seçmelisiniz.

Ayrıca, belirli bir oyunun yaratıcısının sunucuda kim olduğunu seçebileceğini de unutmamalısınız. Bu, oyundan atılabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, oyunu kendiniz oluşturduysanız, diğer kişileri oyundan kaldırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Eski Oyunlar Xbox Series X’e Ücretsiz Yükseltilmeli