Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2 : Bannerlord – Köle Nasıl Alınır ve Nasıl Satılır?

Bannerlord’da köle satmak para kazanmak için harika bir yoldur. Ele geçirilen her düşman belirli bir miktarda altın değerinde – asker ne kadar deneyimli (güçlü) olursa, o kadar değerli olurlar. Ayrıca partinize köleler de alabilirsiniz. Mount ve Blade 2’de kölelerin nasıl ve nerede satılacağını ve işe alınacağını öğrenmek için bu sayfayı okuyun.

Mount ve Blade 2’de köle satmak çok basit. Bunu her kasabada bulunan bir tavernada yapabilirsiniz. İçeri girmek zorunda bile değilsiniz – tek yapmanız gereken mevcut tüm kölelerinizi satmak için taverna giriş menüsündeki mahkumlarınızı Ransom’u seçmek (fiyatlar parantez içinde). Ayrıca fidye alınacak mahkumları seçin seçeneğini kullanarak belirli köleler satabilirsiniz.

Köleler Nasıl Alınır?

Yenilen herhangi bir düşman öldürmek yerine sersemletilebilir – bu düşmanlar ele geçirilebilir.

Köleler, tüm askerlerinizi görebileceğiniz parti penceresini kullanarak işe alınabilir. Kölelerin istihdamı yakalandıktan hemen sonra kullanılamaz – seçenek en az birkaç saatlik oyun süresinden sonra kullanılabilir. Bir köle işe alım için uygun olduğunda, adının yanında özel bir simge göreceksiniz (yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi). Şimdi sadece belirli bir köleye tıklayın ve genişletilebilir menüden işe alım seçeneğini seçin – bundan sonra partinizde yeni bir birim görünecektir. Disiplin yeteneği (Liderlik yeteneği) varsa, haydutları standart askerlere dönüştürebileceğinizi belirtmek gerekir.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2 : Bannerlord – Hangi Kültür Daha İyi