AksiyonRol Oyunu

Oyunculardan Gelen Yoğun İstek Üzerine Mortal Shell Betası Başladı

“Çok büyük bir talep” olduğundan, yaklaşan aksiyon-RPG Mortal Shell’in geliştirme ekibi, daha önce kapalı olan beta sürümünü açık olana dönüştürmeye karar verdi. Beta artık Epic Games mağazasında ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha önce sadece belirli az sayıda kişi için mevcut olan beta, ne olursa olsun “the outskirts of Fallgrim and the Abandoned Chamber” kısmını da içeriyor.

Mortal Shell, oldukça etkileyici görsel tasarımı için bu yılın başlarında dikkat çeken açıkça Dark Souls’tan ilham alan bir aksiyon RPG. Oyun fragmanı izleyenleri oldukça etkiledi. Oyunun kendisi, her türlü karanlık fantezi terörüne odaklanıyor, bozulmuş bir dünya karşısında akıllara durgunluk yaratan dehşetlere sahne oluyor. “Yolunuz, tanrılara adanmış rakipler tarafından korunuyor,” diyor oyun açıklaması, “Hem acınacak ve tuhaf yaratıklara bakın, cesaretinizi toplayın ve yüzleşin.”

PC Gamers’dan James Davenport birkaç gün önce oyuna bir göz attı ve söylediği şey şuydu; “Mortal Shell, bir Dark Souls konsantresi, Souls’un Undead Burg’un hepsinden daha fazla tuzak, pusu ve yoğun düelloyu tek bir arenaya sıkıştıran çok daha yoğun, daha zorlu bir yeniden yapılandırmasıdır.”

Mortal Shell’in betasına katılmak ister misin? O zaman burayı ziyaret et.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs - 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Counter-UAV Nasıl Elde Edilir?