Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonRol Oyunu

Oyunculardan Gelen Yoğun İstek Üzerine Mortal Shell Betası Başladı

“Çok büyük bir talep” olduğundan, yaklaşan aksiyon-RPG Mortal Shell’in geliştirme ekibi, daha önce kapalı olan beta sürümünü açık olana dönüştürmeye karar verdi. Beta artık Epic Games mağazasında ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha önce sadece belirli az sayıda kişi için mevcut olan beta, ne olursa olsun “the outskirts of Fallgrim and the Abandoned Chamber” kısmını da içeriyor.

Mortal Shell, oldukça etkileyici görsel tasarımı için bu yılın başlarında dikkat çeken açıkça Dark Souls’tan ilham alan bir aksiyon RPG. Oyun fragmanı izleyenleri oldukça etkiledi. Oyunun kendisi, her türlü karanlık fantezi terörüne odaklanıyor, bozulmuş bir dünya karşısında akıllara durgunluk yaratan dehşetlere sahne oluyor. “Yolunuz, tanrılara adanmış rakipler tarafından korunuyor,” diyor oyun açıklaması, “Hem acınacak ve tuhaf yaratıklara bakın, cesaretinizi toplayın ve yüzleşin.”

PC Gamers’dan James Davenport birkaç gün önce oyuna bir göz attı ve söylediği şey şuydu; “Mortal Shell, bir Dark Souls konsantresi, Souls’un Undead Burg’un hepsinden daha fazla tuzak, pusu ve yoğun düelloyu tek bir arenaya sıkıştıran çok daha yoğun, daha zorlu bir yeniden yapılandırmasıdır.”

Mortal Shell’in betasına katılmak ister misin? O zaman burayı ziyaret et.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

RehberRol Oyunu

Wo Long: Fallen Dynasty'de Kaç Bölüm Var ve Bitirmesi Ne Kadar Sürüyor?

AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell Beklenmedik Bir Şekilde Game Pass'e Geri Döndü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Counter-UAV Nasıl Elde Edilir?