Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell – Çok Oyunculuda Ölürseniz Ne Olur?

Green Hell bir hayatta kalma oyunudur, bu yüzden ölüm oyun sırasında olabilecek sıradan bir şeydir. Bu rehber ölüm mekaniğinin çok oyunculu modda nasıl çalıştığı hakkında önemli bilgiler içermektedir.

Oyun sırasında karakteriniz çeşitli yaralanmalara ve hastalıklara maruz kalabilir. Onlarla uğraşmak zorundasınız, aksi takdirde durum ciddi olabilir ve ölüme yol açabilir.

Green Hell’deki diğer oyuncular tarafından sağlanan yardım karakterinizin hayatını kurtarabilir. Sizi ancak bilincinizi kaybettiğinizde veya sülükleri çektiğinizde alabilirler. Buna ek olarak, tıbbi malzeme alışverişine izin veren başkaları tarafından bırakılan eşyaları alabilirsiniz.

 

Permadeath çok oyunculu modda engellendiğinden, öldüğünüzde, daha az sağlıkla son kayıt noktanız kısmından yeniden doğacaksınız. Ayrıca, ekipmanınızın bir kısmını da kaybedeceksiniz. Geri almak için, ölüm yerinize gitmeli ve tekrar toplamalısınız (başka bir oyuncu bunu yapmazsa).

Ayrıca, co-op sırasında meydana gelen ölümler de diğerlerini etkiler. Bir oyuncu öldükten sonra, geri kalanı zihinsel sağlığa olumsuz puanlar alır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons’ Jungle Awakens DLC Yayınlandı