Battle Royale

Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Konsol Versiyonu Üzerinde Çalışıyor

Geliştirici Pearl Abyss, Shadow Arena’yı PlayStation 4 ve Xbox One’a getiriyor ve oyun yeni bir kahraman ekliyor.

Pearl Abyss’i muazzam MMORPG Black Desert Online ile biliyor olabilirsiniz, ancak stüdyo şu anda Steam’in Erken Erişimi aracılığıyla PC’de bulunan battle royale oyunu Shadow Arena üzerinde çalışıyor.

Pearl Abyss geçtiğimiz günlerde oyunun konsol versiyonunun çalışmalarda olduğunu ve yeni bir karakterin piyasaya sürülmek üzere olduğunu açıkladı. Adı Gorgath ve uzaktan saldıran ve yıkıcı yakın dövüş alanı saldırılarını kullanabilen kayaları uçurabilen bir simyacı.

Ayrıca, bundan sonra, her oyundan sonra Shadow Arena oyuncularının puanlarının güncellendiği ve böylece tam sıralamalarını bilmelerine izin verildiği de geliştirici tarafından açıklandı.

Shaow Arena, battle royale oyunu

21 Mayıs 2020 tarihinde Steam üzerinden erken erişime açılan Shadow Arena oyunu özel olarak türünün ilk örneklerinden birisi. Bir battle royale oyunu mekaniklerine sahip mmorpg denilebilir. Pearl Abyys tarafından geliştirilen oyun yine aynı şirketin Black Desert Online isimli dünyaca ünlü mmorpg oyununa benziyor. Şimdilik sadece PC (Windows) platformunda oynanabilen oyun yakın zaman içinde konsollara gelecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Shadow Arena, Steam Erken Erişime Giriyor

Battle Royale

Shadow Arena Önümüzdeki Ay Erken Erişime Açılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Gıda Zehirlenmesi Nasıl İyileştirilir? – Green Hell Rehberleri