AksiyonMacera

Ghost of Tsushima’nın Yeni Yaması, Oyuna Yeni Zorluk Seviyesi Ekliyor

Ghost of Tsushima, en son yaması sayesinde yeni bir zorluk seçeneği elde ediyor. Bu yeni seçenek, oyuncuların ne yaptıklarına bağlı olarak oyunu zorlaştıracak veya kolaylaştıracak.

Yamanın en büyük katkısı, oyunun en zor mücadelesini sunması gereken yeni Ölümcül zorluk modudur. Mod, düşmanlar ve Jin de dahil olmak üzere oyun hakkında her şeyi daha ölümcül hale getirir. İşleri daha karmaşık hale getirmek için, soyma ve kaçma için zamanlama pencereleri de çok daha kısıtlıdır, bu nedenle her hareketin tam olarak zamanlanması gerekir. Bu mod ayrıca düşmanları Jin’i gizli olmaya çalışırken tespit etmede daha agresif ve daha iyi hale getirir.

Zorluğu artırmak sizin amacınız değilse, Sucker Punch da bu yamada yeni Düşük Yoğunluklu Savaş seçenekleri de içeriyordu. Bu seçenekler oyuncuların Ghost of Tsushima’nın kesin zamanlama tabanlı dövüşünü hissetmelerini sağlarken aynı zamanda biraz daha az zor olarak karşımıza çıkacak. Bu seçenek, engellenemeyen saldırıları engellemenize olanak tanır ve düşmanları en zararlı kombo saldırıları sırasında duraklatır. Ek bir avantaj olarak, kendinizi iyileştirmek için Resolve kullanırken bu moddaki düşmanlar saldırmaz.

Bu yamadaki son büyük değişiklik herkesin geride bırakabileceği bir değişiklik: daha büyük metin. Ghost of Tsushima’nın küçük varsayılan metninin, oyun ilk yayınlandığında sık sık şikayet edilen bir eksiklik olduğunu biliyoruz, ancak bu yama oyuncuları menüdeki görülmesi ve okunması gereken şeylerin, düğme bilgi istemlerinin ve altyazıların metnini artırabilir, böylece hepsi biraz daha okunaklı hale gelebilir.

Ghost of Tsushima’nın yeni yaması 1.05 Pazartesi günü yayınlandı, yapılan tüm değişikliklere tam bir göz atmak için yama notlarına bakabilirsiniz.

Ghost Of Tsushima Kaç Adet Sattı?

Sucker Punch Productions, Infamous ve Sly Cooper gibi serilerle tanınıyor olabilir, ancak Ghost of Tsushima ile yepyeni bir keşif kesinlikle stüdyo için işe yarıyor gibi görünüyor. Oyun sadece eleştirmenler arasında değil, aynı zamanda hayranlar arasında da iyi görüş alıyor.

Bugün Twitter’da Sony, Tsushima Hayaletinin sadece üç günde 2,4 milyondan fazla sattığını açıkladı. Bunlar etkileyici sayılardır ve Sucker Punch ve PlayStation’ın yıllarca süren çalışmalarının sonucundan keyif alan Ghost of Tsushima’yı hayata geçiren çok sayıda oyuncunun görmesi güzel olmalıdır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hyper Scape, Xbox Series X ve PS5 Lansman Başlığı Olarak Doğrulandı