Haber

Skull & Bones, Fortnite Benzeri Oyun, Hala Geliştiriliyor

Pazar günkü Ubisoft Forward etkinliği, yayıncının en popüler (ve kazançlı) oyunlarına odaklandı: Assassin’s Creed, Watch Dogs, Ghost Recon ve Far Cry, E3 tarzı sunumun hakimiyetindeydi. Göze çarpan bir şekilde yok olan, ilk kez 2017’de ilan edilen, ilk olarak 2018 sürümü için planlanan ancak daha sonra tekrar tekrar ertelenen açık bir dünya korsan macerası olan Skull & Bones’du.

VGC ile ilgili bir rapor bunun için iyi bir neden olduğunu gösteriyor: oyunun yönü önemli ölçüde değişti. VGC ile konuşan anonim geliştirici kaynaklara göre, oyun Ubisoft’un olağan ‘premium kutu modelinden’ (temelde diğer tüm açık dünya Ubisoft oyunlarını düşünün) canlı bir hizmet modeline (Fortnite benzeri canlı) geçti.

Rapor, Skull & Bones için Fortnite’ın sürekli gelişen “canlı hikaye anlatımı” biçimi bir referans noktasıdır şeklinde açıklama yapıyor. Bu açıdan topluluk öğelerine güçlü bir şekilde odaklanılacaktır ve oyuncu katılımı ile dünya olayları tetiklenecektir. Canlı model, oyunun ücretsiz oynanacağını ima eder, ancak raporda oyunun nasıl fiyatlandırılacağı belirtilmez.

Oyunun liderliğinin de değiştiği bildirildi: eski editoryal VP Elisabeth Pellen artık oyunda yaratıcı yönetmen. Resmi Skull & Bones Twitter hesabı, geçen yılın Mayıs ayından bu yana, herhangi bir paylaşım yapmadı.

Oyunun önceki sürümlerinde ne gördüğümüzün ne kadar kalacağını söylemek zor: tek oyunculu bir ‘anlatım kampanyası’ var (ya da vardı) ve oyunu 2017’de deneyimleyenler oynadığında bunun şöyle hissettiğini yazdı: Assassin’s Creed: Black Flag gibi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonSavaş Oyunları

Rainbow Six Quarantine, Çıkış Tarihi, Fragman Ve Diğer Bilinenler

AksiyonKonsolRol Oyunu

For Honor, Yeni Nesil Sürümün Çıkacağı ve Oyunun Aktarılacağı Doğrulandı

AksiyonRol Oyunu

Assassin's Creed Creative Director Ashraf Ismail, Ubisoft'tan Kovuldu

Mobil OyunNişancı Oyunu

Tom Clancy's Elite Squad Mobil Oyunu Önümüzdeki Ay Yayınlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor