Battle Royale

Pubg Sezon 8’le Birlikte Yenilenmiş Sanhok Haritası Geliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds 8.1 güncellemesi, konum güncellemeleri, dengeleme ve diğer eklemeler de dahil olmak üzere Sanhok haritasında büyük değişiklikler içerecek. 70 milyon adet satmayı kutlamak için PlayerUnknown’s Battlegrounds önümüzdeki Sezon 8 için yeniden düzenlenmiş bir Sanhok haritası yayınlıyor.

Sanhok haritası, orta menzil büyüklüğü, yağma fırsatı ve mükemmel denge nedeniyle oyundaki en popüler haritalardan biridir. PUBG, haritadaki her öğeyi oyuncu geri bildirimi ve verilerine göre yeniden oluşturmanın yanı sıra sanat ve tasarım öğelerine yükseltmeler de ekledi. En popüler yerlerden bazıları (Eğitim Kampı, Harabeler, Pai Nan, Khao ve Taş Ocağı) bu güncellemeler için özel ilgi gördü. Ayrıca iki yeni yer var: the touristy Getaway ve Havaalanı.

Yeniden oluşturulan harita, Steam için 22 Temmuz’da Sezon 8 ve konsollar için 30 Temmuz’da başlayacak. Ayrıca Loot Truck isimli bir yeni içerikte geliyor. Bu içerik hasar gördüğünde yağmalanacak ve imha edildiğinde daha da fazla eşya düşürecek şekilde dizayn edildi. Kamyondan yeni kaplamalar ve önceden yüklenmiş eklemeler ile özelleştirilmiş El Konulan Silahlar düşecek. Bununla birlikte Sıra Sezonu ve Survivor Pass: Payback de geliyor.

Yeni sıralama sezonu, Sıralamalı Puan kazanım hesaplamalarına ekip yerleşimi ekleyerek puanlamayı değiştirecek. Sıralamalı harita havuzu artık Vikendi’ye de sahip olacak. En yeni Survivor Pass, oyunculara Sanhok’u keşfederken yeni kaplamalar kazanma seçeneği sunacak. Remastered Sanhok, hava durumu güncellemeleri ve denge ayarlamaları gibi daha küçük değişiklikler de dahil olmak üzere bir çok yeni özelliğe sahip. Geliştiriciler, 8.1 güncellemesinin ana odaklarının, özellikle Sanhok’un birçok oyuncuya sunduğu zengin ayrıntılı ve popüler harita için “görsel iyileştirme, denge ve performans” olduğunu söyledi.

PUBG’nin bu yeni elden geçirilmiş haritası, 15 Temmuz’da PC test sunucusu ve Temmuz’un sonuna doğru, yayınlanması öncesinde 20 Temmuz’da konsol test sunucusu üzerinden önizlenebilir.

PUBG, Windows, Android, iOs, Xbox One, PlayStation 4 ve Google Stadia için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Screen Casino Hatası Çözümü – GTA Online