Simülasyon

SnowRunner’ın Yeni Haritası Lake Kovd, Bu Hafta Yayınlanacak

Zorlu kamyon simülatörü, bu haftanın ilerleyen günlerinde oyunun ilk sezon geçiş güncellemesiyle birlikte gelen, tehlikeli bir donmuş bataklık paketi olan Lake Kovd’u oyuna ekliyor. Bu güncellemeyle birlikte kar zincirlerinizi mutlaka yanınıza alın çünkü ortalık inanılmaz derecede kayganlaşacak.

Focus tarafından Aşama 1 için planlanan iki yeni haritanın ilki olarak nitelendirilen Kovd Gölü, bu isimsiz donmuş su birikintisinin etrafında merkezlenmiş dört kilometrekarelik dağlık Rus bölgesidir. Geçmek için bazı güzel orman parkurlarınız olsa da, büyük yeni özellik, bölgenin büyük bir kısmının kesinlikle ince bir buz tabakası üzerinde bir rota çizmesidir.

Lake Kovd’da önceki haritalardan daha lanet bir alan, sadece tek bir garaj ve az sayıda tesis sunuyor. Kilidi açılacak bir “Prototip Keşif Birimi” var ve ne yaptığından emin olmasam da, Focus “yeni bir keşif oyunu” sağlayacağını söylüyor. Göldeki çoğu görev, eski Sovyet sığınakları ve askeri alanlar için avlandığınızı görecek ve sezon geçişine sahip olsun veya olmasın, yolculuk için bir arkadaş getirebilirsiniz.

Küçük bir bilgi SnowRunner Nasıl İndirilir?

SnowRunner indirmek ve oynamak için bir Epic Games hesabınız olması gerekiyor. Buradan hesap oluşturabilirsiniz. Ardından aynı site üzerinden Epic Games Launcher programını indirmeniz gerekiyor. Steam benzeri bu programı kurduktan sonra oluşturduğunuz hesapla giriş yapınız. Ardından program içinden SnowRunner oyununu aratınız. Akabinde herhangi geçerli bir ödeme yöntemiyle siteye oyunun parasını ödeyip satın aldıktan sonra oyunu indirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra masaüstüne oyunun simgesi eklenmiş olmalıdır. Tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu küçük notta ayrıca SnowRunner Satın Al içeriği de açıklanıyor.

Yalnız, çorak, donmuş bir cehennem olsa da, karla kaplı ormanlar ve Kovd Gölü’nün berrak mavi suları oldukça çarpıcı. Yukarıda resmedildiği gibi, harita aynı zamanda bir nefes almanıza ve Kuzey Işıklarının yılın doğru zamanında, ülkenin doğru kısmında görmenize izin verecektir.

SnowRunner Wallpaper İndir

Aşağıdan SnowRunner içinden alınmış harika çalışmaları görebilir ve SnowRunner Wallpaper dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Göl, geçen ay Rift’in daha az soğuk ormanlarının ardından, SnowRunner’ın lansmanından bu yana ikinci yeni haritası. Epic Games Store’dan 160₺ karşılığında alınabilen SnowRunner Season Pass’in bir parçası olarak 15 Temmuz Çarşamba günü gelecek.

SnowRunner hakkında daha fazla bilgi

SnowRunner, Sabre Interactive tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan 2020 off-road simülasyon video oyunudur. 28 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Son zamanların en iyi simülasyonlarından biri olarak görülen oyun PlayStation 4, Xbox One, PC için yayınlanmıştır.

SnowRunner Steam’de satılıyor Mu?

SnowRunner Steam satışı yoktur. Oyun şimdilik sadece Epic Games üzerinden oynanabilir. Bu açıdan SnowRunner’ı Steam kütüphanenize ekleyemezsiniz. Bilgisayarda oynamayı düşünenlerin Epic Games hesabı almaları gerekecek. SnowRunner Epic Games sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

SnowRunner Sistem Gereksinimleri

SnowRunner’ı düşük ayarlarda oynamak için minimum sistem gereksinimleri aşağıda listelenmiştir;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core i3-4130 @ 3.40GHz / AMD Ryzen 3 2200U
 • Video Card: GeForce GTX 660 / Radeon R9 270X
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 8 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 20 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 11

SnowRunner’ı daha kaliteli görüntülerle oynamak isteyenler için EN AZ aşağıda olduğu gibi bir sisteme sahip olmaları gerekmektedir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core i7-8700 @ 3.20GHz / AMD Ryzen 7 2700
 • Video Card: GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 16 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 20 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 11
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberSimülasyon

Cities: Skylines 2 FPS Nasıl Artırılır?

RehberSimülasyon

Cities Skylines 2'de binalar nasıl döndürülür?

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Simülasyon

The Sims 4: İş Kıyafeti Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Karakter Kilidi Nasıl Açılır?