Rol Oyunu

Ubisoft Resmi Olarak Far Cry 6’yı Ortaya Çıkartıyor

Ubisoft, yaklaşan Far Cry’ı resmi olarak Twitter’da gösterdi. Fragman, Breaking Bad yıldızı Giancarlo Esposito’nun oynadığı ana kötü adamı gösteriyor.

Bugün, PlayStation Store’dan bir sızıntı, Far Cry 6’nın tam açıklamasını ve oyunun ana sanatını ortaya koydu. Bu bilgi sayesinde, Breaking Bad yıldızı Giancarlo Esposito’nun ana kötü adam olacağını artık resmi olarak biliyoruz, Far Cry 3 kötü Vaas Montenegro da geri dönebilir.

Sızıntıdan kısa bir süre sonra, Ubisoft resmi olarak, ülkeyi ve halkını kontrol etmek ve ezmek için gücünü kullanan bir diktatör olan Anton Castillo adlı ana kötü adamı içeren kısa bir video ile oyuna değindi.

Ubisoft’un bir sonraki Far Cry oyununu tam olarak ortaya çıkaracağı 12 Temmuz 2020 Pazar günü için belirlenen Ubisoft Forward tarihi ile biten kısa bir teaser.

Bildiğiniz gibi, önceki söylentiler Far Cry 6’nın tropik ada ortamına döneceğini ve uyuşturucu kartellerinin hikayesini takip edeceğini ortaya koydu. Görünüşe göre, oyuncular atlara binecek ve büyük açık dünyayı geçmek için jetpack’leri kullanacaklar. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

PlayStation Store bilgisi doğruysa Far Cry 6 çapraz platform bir başlık olacaktır. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için 18 Şubat 2020’de başlayacak. Oyun aynı zamanda ücretsiz yükseltme programını veya Xbox’ta Akıllı Teslimat’ı da destekliyor, bu da şu anki nesilden oyun satın alırsanız PS5 ve Xbox Series X’i ücretsiz alacağınız anlamına geliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Mobil Oyun

TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG

AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft’ta Cinsiyet Değişikliği Ücretsiz Olacak