Battle RoyaleRehber

Fortnite’da Ganimet Kasalarını Açmak İçin Choppa Nasıl Kullanılır?

Fortnite’de Yağma Kasalarına girmek riskli bir strateji olabilir, ancak yeni bir açık sadece Choppa ve Yükseltme Tezgahı kullanarak içeri girmenin bir yolunu ortaya çıkardı.

Fortnite Bölüm 2, Epic’in Battle Royale tarihinde büyük bir dönüm noktasıydı. Tamamen yeni bir harita, yeni bir ilerleme sistemi, yüzme ve balık tutma ile güncelleme, nişancı battle royale oyununa taze kan oldu. O zamandan beri, Fortnite’ın ikinci bölümü, her ikisi de haritaya ve oyun oynamaya yeni bir dizi değişiklik getiren iki yeni Sezondan geçiyor.

En popüler yeni özelliklerden biri, ilk olarak Bölüm 2 Sezon 2’de ortaya çıkan Loot Vaults’dur. Tonozlar, haritadaki çeşitli İlgi Çekici Noktalarda bulunabilen iyi korunan hazine sandıklarıdır ve erken yakalanacak en iyi yerlerden bazılarıdır. Tonozlar normalde yüksek seviye silahlarla doldurulur, bu da oyuncunun oyunun geri kalanı için daha avantajlı olmasını sağlar. Ne yazık ki, onları açmak tam olarak kolay değil.

Loot Vaults açmak için ince bir yöntem

Bir kasanın açılması, oyuncuların çok sayıda NPC düşmanı ile karışmayı içerebilecek yakındaki anahtar kartını bulmasını gerektirir. Bunun da ötesinde, tonozların popülaritesi, diğer oyuncuların da etrafta olması anlamına gelir. Hem oyuncu hem de NPC düşmanlarıyla aynı anda mücadele etmek felaket için bir reçetedir. Bu, şu anda bir kasanın kilidini açmanın başka bir yolu olmadığı gerçeğiyle birleştiğinde, onlara gitmenin riskli bir olasılık olduğu anlamına gelir.

Neyse ki, oyuncular artık bir anahtar kartı bulmak zorunda kalmadan The Authority POI ganimet kasasına gizlice girmenin bir yolunu bulmuşlardır. Yöntem, akıllı Fortnite istismarları bulma konusunda ün sahibi olan YouTuber Glitch King tarafından ortaya çıkarıldı. Tekniği ile oyuncular sadece bir Choppa, bir Yükseltme Tezgahı ve bir arkadaşının yardımını kullanarak kasaya girebilirler.

Soygunun Planlanması

Aksaklığı kullanmak isteyen oyuncuların, The Authority POI’ye gitmeden önce bir Choppa bulmaları gerekir. Binanın güneydoğu köşesinden bakan, daha sonra ikinci karoyu sağdan ve bir çalı içeren yakındaki özelliği yok etmeleri gerekecek. Bunlar yok edildikten sonra Choppa’yı kırık alanın önüne getirin ve dış koltuğa geçin.

Bunu yaptıktan sonra, hem Choppa’yı hem de kırık kiremit duvarlarla çevrelendi, her iki oyuncu da içeride. Son olarak, ikinci oyuncu Choppa’nın altındaki Yükseltme Tezgahını kullanmalıdır. Tüm adımlar doğru şekilde takip edilirse, ortaya çıkan aksaklık ilk oyuncuyu doğrudan kasaya itmelidir.

Fortnite Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Hayatta KalmaRehber

Stink Bug (Osuruk Böceği) Nerede Bulunur - Grounded Rehber

Hayatta KalmaRehber

Su Kabı(Water Container) Nasıl Yapılır? - Grounded Rehberleri

Hayatta KalmaRehber

Grounded'da Collector Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft’ta Cinsiyet Değişikliği Ücretsiz Olacak