RehberRol Oyunu

The Last Of Us 2 Antique Ring Nerede Bulunur?

The Last of Us Part 2’de Kupaların kilidini açmak için izleyebileceğiniz iki özel koleksiyon var – İşte Antik Yüzüğü bulmak için bilmeniz gerekenler.

The Last of Us Part 2’de gerçekleşen herhangi bir şey için spoiler eklemememiz için yola çıktık, ancak herhangi bir fotoğrafa bakmak veya herhangi bir açıklamayı okumak, şimdi bilmek istemeyeceğiniz ayrıntıları verebilir. Tamamen kendiniz olarak ilerlemeyi umuyorsanız, önce oyunu oynamanızı öneririz.

The Last of Us Part 2 boyunca dağılmış oldukça az sayıda Paskalya yumurtası, pop kültür referansı var. Oyundaki birçok koleksiyon arasında Trofe’lerin kilidini bulabileceğiniz iki özel eşya var: Antik Yüzük ve Strange Relic. Her ikisi de Naughty Dog’un geçmiş oyunlarına eğlenceli göndermelerdir- ancak her ikisini de gözden kaçırmak kolaydır. Seattle 1. Gün boyunca ortaya çıkan Antik Yüzüğü izlemek için bilmeniz gereken her şey. aşağıda açıklanmaktadır.

Seattle 1. Gün – Şehir Merkezi

Antik Yüzüğü Seattle 1. Gün bölümünde The Last of Us Part 2’de nispeten erken bulabilirsiniz. Seattle QZ’nin kapısından geçtikten sonra, Seattle Şehir Merkezi’ni keşfederken oyunun nispeten açık bir dünya bölümüne gireceksiniz. Burada, koleksiyonları, malzemeleri, silahları ve yükseltmeleri bulmak için bir dizi isteğe bağlı yeri ziyaret edebileceksiniz. Antik Yüzüğü de takip edebilirsiniz.

Yüzüğü bulmak için, haritanızda 5. cadde ve James’in köşesine yakın bir yerde bulunan Westlake Bank konumuna gidin. Downtown’a ilk girdiğiniz yerin solunda.

Bankanın içine girin ve kasaya gidin. Açmak için koda ihtiyacınız olacak, bu da bir bankacı iskeletinin yakınındaki bir çantada Banka Soyguncusu Mektubunda bulabileceğiniz bir şifredir. Kasayı açmak ve içeri girmek için 60-23-06 kodunu kullanın.

Oraya girdiğinizde, bazı malzemeler, ek bir eser ve Pump Action Shotgun da dahil olmak üzere birçok harika şey bulacaksınız. Son olarak, kasanın sağ arka köşesine gidin ve açabileceğiniz başka bir kasa bulacaksınız. Bir kombinasyona ihtiyacınız olmayacak; açıldığında Antik Yüzük ortaya çıkacak.

Naughty Dog hayranları “Sic Parvis Magna” ifadesi ile kazınmış yüzüğü tanıyacak. Yüzük Uncharted serisinden ve bir zamanlar Nathan Drake’e aitti. Yüzük daha önce kaşif Sir Francis Drake’e aitti ve Nate’e göre, yazıt “Küçük başlangıçlardan gelen büyüklük” anlamına geliyor.

The Last of Us 2 Rehberleri
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla Book of Knowledge Lokasyonları

Rehber

Among Us Imposterlar İçin İpuçları

Rehber

Among Us Nasıl Oynanır? - Başlangıç Rehberi

RehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla - Rune Nasıl Takılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 Rekor Kırdı, Bakın Hangi Oyunu Geride Bıraktı