Battle Royale

Fortnite’ın Sular Altındaki Gizli Yerini Keşfettiniz Mi?

Fortnite hayranları, en son güncellemesinin suları altında gizlenmiş yeni bir konum buldular. Sular altında kalan haritanın etrafındaki su seviyeleri yavaş yavaş azaldığı için bu sezon Harabeler ortaya çıkacaktır.

Bugün bu değişikliklerin ilki ortaya çıktı, ancak bu sezonun sonuna kadar ada için planlanmış tam bir değişim (şu anda Ağustos sonu için sabitlenmiş) oyun dosyalarında bulundu ve reddit’e gönderildi.

Hayranlar, Harabelerin DC’nin Aquaman temalı bir yer olacağını düşünüyor, tıpkı Marvel’s Deadpool’un geçen sezonun arka yarısında Merc With a Mouth temalı bir yer bulması gibi.

Fortnite’ın şu anki sezon haritasının su altında geniş alanları ile başladı ve diğer alanlar binaları ayakta tutmak için önemli ölçüde değişti. Ancak Epic, sezon boyunca adanın sonunda kuruyacağını söyledi. Bir noktada, uygun karayolu taşıtları da ilk kez sürülebilir olacak.

İşte sezonun başlangıcında, bugün ilk su seviyesi değişikliği ve daha sonra bu kurutma sürecinin son aşaması ile birlikte bir harita. Harabeler haritanın sol üst kısmında, uçak kazası alanının oturduğu yerde bulunur.

Bu haftaki güncelleme sonunda Fortnite’ın Save the World erken erişimden çıktı. Plan uzun süredir olduğu gibi artık ücretsiz oynanmayacak, ancak yıllık dönen içeriği içeren daha ucuz bir seçenek olarak tutulacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – The Descent Hotel Gym Kasa Kodu