RehberRol Oyunu

The Last Of Us 2 Hastane Boss Rehberi

The Last of Us Part 2’de bir sürü boss dövüşü yok, ancak karşılaşacağınız az sayıda boss oldukça zor olabilir – burada nasıl hayatta kalabilirsiniz, rehberimizde açıklıyoruz.

The Last Of Us 2, hem düşman insanları hem de ölümcül enfekte olanları geçmenizi gerektirir – ancak bazen savaşmanız gerekir. The Last of Us Part 2’de “patron dövüşleri” olarak kabul edilebilecek çok fazla savaş yok, ancak onlara ulaştığınızda onları tanıyacaksınız. 2.Günde hastanedeki en zor savaşlardan biriyle sınanacaksınız ve onu yenmek için yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekecek. The Last of Us Part 2’nin en zor anlarından birini geçmenize yardımcı olacak stratejiler için okumaya devam edin: Seattle 2. Günün Sıfır Noktası bölümündeki hastanede savaşta karşınızda bir boss var.

Boss Savaşı – Dev Enfekte

Ground Zero görevindeki hastane bodrumunu keşfederken bu patronla karşılaşacaksınız. Bu şey bir Bloater’a oldukça benziyor – sizi tutacak ve sizi tutabilirse sizi öldürecek ve peşinizden gelmek için duvarlardan dahi yıkarak geçebilecek. Ayrıca size patlayıcı nesneler de atabilir, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir, ancak yaratığın en büyük tehlikesi sizin için gelmeye devam etmesidir. Yani sürekli sizi kovalamasıdır.

Dövüşün gerçekleştiği alan buradaki gerçek düşmandır, dar olduğu için çok fazla kaçacak alanınız yoktur. Karanlıktır, kapıları, çıkıntıları, delikleri ve pencereleri tespit etmeyi zorlaştırır, ancak patrondan uzak durmak önemlidir. En önemli amacınız mesafenizi korumak, böylece kendinizi koruyabilmeniz, biraz hasar verebilmeniz ve ihtiyacınız olduğunda eşyaları üretebilmenizdir.

Genellikle patronla başa çıkmanın en iyi yolu, etrafında hareket edebileceğiniz merkezi bir sütun veya nesnenin olduğu bir noktayı bulmak, patronu sizinle birlikte daire içine almaktır. Bu bölümler sırasında çok fazla hasar vermeyebilirsiniz, ancak tehlikeden uzak durabilir ve bir sonraki hamlenizi planlayabilirsiniz. Patronu öldürmek için çok fazla hasar vermeniz gerekecek, bu yüzden hayatta kalmaya ve her şeyden önce alanı yönetmeye odaklanın; size ulaşmadan önce biraz hasar vermeye bakın.

Bu dövüş için yüksek hasarlı silahlara gidin: boru bombaları, av tüfeğiniz (ve yangın çıkarıcı mermileri) ve Av Tabancası hepsi iyi sonuç verecektir, oysa cephane düşük olduğunda diğer silahlarınızı kullanabilirsiniz. Flamethrower da çalışır, ancak daha kısa menzili, patronu kullanmadan önce yakınlaşmasına izin vermeniz gerektiği anlamına gelir ve onu yavaşlatmaz. İhtiyacınız olursa, alanın etrafına dağılmış çok sayıda dişli bulacaksınız, ancak genellikle sizi köşelere götüreceğinden, gitmeden önce manevra yapmak için çok fazla alanınız olduğundan emin olun.

Yeterince hasar verin ve daha küçük bir Stalker patronu büyük yaratıktan sıyrılıp sizi aynı anda iki yaratıkla savaşmaya zorlar. Bu adama dikkat edin ama ona çok fazla hasar verme konusunda endişelenmeyin, büyük patronu yeterince incitirsen, savaşın bu bölümünü kazanacaksın. Stalker’ı gitmeye zorlamak için geldiğinde vurun. Shiv’leri el altında tutmak kurtulmayı kolaylaştırır.

Büyük patron sonunda yok olana kadar koşmaya ve hasar vermeye devam et. Stalker, sizi hastanenin bir sonraki bölgesinde, morgda bulup öldürmeye zorlayacak. Stalker tehlikeli olsa da, neredeyse büyük patron kadar ölümcül değildir ve bu düşmanın diğer versiyonlarıyla savaşma deneyiminiz burada devreye girecektir. Atmak için bıraktığınız en güçlü silahları kullanın ve gerekiyorsa, gizlenmeye devam etmek ve şartlarınıza göre savaşı devam ettirmek için kaçmaya çalışın. Savaş bittiğinde, kapalı garaja çıkabileceksiniz

[ctu_ultimate_oxi id=”27″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Last Of Us 2’den Neil Druckmann İnternetteki Olumsuz Eleştirilere Yanıt Verdi