Mount & BladeRol Oyunu

Mount And Blade 2 Bannerlord’da Bir Lord Nasıl İnfaz Edilir?

Yakalanan lordları Mount ve Blade 2 Bannerlord’da infaz edebilirsiniz. Bu çok basit bir şekilde yapılır, ancak uzun vadeli sonuçları vardır. Bu rehberimizde Lordları nasıl öldüreceğinizi ve bu tür eylemlerin sonuçlarının neler olduğunu öğreneceksiniz. Başka bir deyişle, Bannerlord’da lordların infazı ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız.

Başka bir lordu nasıl öldürürsün?

Yakalanan tüm düşmanlar (lordlar dahil), köle bölümündeki parti pencerenizde görünür. Bir infaz gerçekleştirmek için, seçilen lordun adına tıklamalı ve ardından Mahkumu İnfaz Et adlı kırmızı simgeyi seçmelisiniz. Onu İnfaz Et seçeneğini belirleyerek kararınızı onaylamanız gereken bir pencere açılır. Düğmeye tıkladığınızda, seçilen lord derhal öldürülecektir.

Bir lordu öldürmenin sonuçları nelerdir?

Tabii ki, efendinin Mount ve Blade 2 Bannerlord’da idamının bazı önemli sonuçları vardır. Her şeyden önce, öldürülen lord kalıcı olarak oyundan kayboluyor – onu hayata döndürmenin bir yolu yok. Lordun ait olduğu klan bu işe çok bozulacaktır. Onlarla olan ilişkileriniz derhal kötüleşecektir. Ayrıca, eğer öldürülen efendisi klanın son üyesi ise, bu klanın tamamen yok olacağını belirtmek gerekir.

Sık yapılan infazlar karakterinizi de etkiler. Kahraman onursuz sayılır. Diğer lordların gruplarına katılmaya ikna etmek daha zor olacak. Örneğin, birçok lord ilk toplantınızdan önce bile sizi sevmeyecektir. Bannerlord’da bunları göze alıyorsanız ve idam mutlaka gerekliyse bu seçeneği kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca “Mount and Blade 2 : Bannerlord – Zorluk Seviyesi Nasıl Değiştirilir?” merak ediyorsanız mutlaka okuyun. Bununla birlikte “Mount And Blade 2 : Bannerlord – Hangi Kültür Daha İyi” sorusunun cevabını almak için ilgili yazımıza gidebilirsiniz. Bütün Bannerlord rehberleri için yazımızın devamındaki listeyi kontrol ediniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount and Blade 2 : Bannerlord – Köle Nasıl Alınır ve Nasıl Satılır?