Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell’de Bütün Hastalıkları Tedavi Etme Yöntemleri

Ormanda hayatta kalmak çoğu zaman size çok fazla sağlık gerektirecektir. Green Hell’de, kahramanınız birçok hastalık ve yaralanma yaşayabilir. Aşağıdaki yazı bu konuyla ilgili bilgiler içermektedir. Hastalıkların nasıl tedavi edileceğini öğreneceksiniz.

Sağlık çubuğunun üzerinde simgesini fark ettikten hemen sonra vücut muayenesine başlayın. Sorunun nerede olduğunu belirlemek ve çözmek için bu sorun bulucuyu kullanın.

  • Sülükler
  • Derinin altında bir solucan
  • Parazitler
  • Gıda zehirlenmesi
  • Açık yaralar
  • Döküntü
  • Zehir yarası
  • Kir

Sülükler

Sizi bulabilecek en yaygın rahatsızlıklardan biri. Nemli bitki örtüsü arasında yürüyerek birkaç sülük ayağınıza yapışabilir. Onlardan kurtulmak için tek yapmanız gereken vücut kontrol paneline girmek ve vücuttan kancalarını çıkarmaktır.

Derinin altında bir solucan

Yerde uyuyabilirsin. Bununla birlikte, bu tavsiye edilmez, çünkü cildin altında bir solucanla uyanabilirsiniz. Çıkarılması, bir kemiği işleyerek alabileceğiniz bir kemik iğnesi gerektirir.

Bir solucan çıkarıldığında, bir yara bırakılır. Güvenlik nedeniyle, olabildiğince hızlı sarın.

Parazitler

Kirli su içmek paraziter bir hastalığa neden olur. Seni öldürmeyecek, ancak besinleri yenilemek için daha fazla yemek yemelisin. İstenmeyen arkadaşlardan kurtulmak için doğru yemeği yemeniz gerekecektir.

Bilinmeyen mantar burada harika çalışıyor. Turuncu, hafif kavisli bir kapakla tanıyacaksınız. Genellikle düşmüş ağaç gövdelerinde yetişir.

Green Hell Diğer Hastalıklar

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Silah Görünümü Nasıl Alınır?