MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

World of Warcraft forumlarında yayınlanan bir yazıda Blizzard, Shadowlands Beta’nın son sürümü için eklentileri etkinleştireceklerini açıkladı. Şu anda oynamakta olan beta test kullanıcılarının, yukarıda belirtilen eklentileri test edebilmeleri için oyunu güncellemeleri gerekir.

Topluluk yöneticisinin forumlardaki gönderisi kısa ve öz şekilde aşağıda alıntılanmıştır.

Shadowlands Beta’nın en son sürümüyle, eklentiler artık kullanılabilir durumda.

Oyun içi beta test kullanıcılarının eklentileri test etmek için oyundan çıkmaları ve istemcilerini en son sürüme (35213 derlemesi) güncellemeleri gerekecektir.

World of Warcraft için birçoğu oyunu binlerce oyuncu için olumlu yönde geliştiren birkaç eklenti var. Eklentilerin kullanımına ek olarak, World of Warcraft: Shadowlands’in gelişimini, sınıf yeteneklerinde yapılan son değişiklikler de dahil olmak üzere yakından takip ediyoruz. World of Warcraft: Shadowlands hala 2020’de serbest bırakılmaya hazır, bu yüzden hazır olun!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
CrossFire: Warzone Ön Kayıtta – Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu