Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Nişancı Oyunu

Bioware, Anthem 2.0’nin Loot Sisteminde Değişikliğe Gidiyor

Bioware mücadeleci bilimkurgu nişancı oyununu daha çekici hale getirmek için çalışırken, oyuncular gelecekte daha hızlı ve daha etkili bir şekilde optimize olmuş bir oyunla karşılaşacaklar.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlardan gelen çok sayıda şikayetin ardından ve oyunun birçok eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğratan oyuncu sayılarının ardından Bioware, geçen yıl nişancı oyunu Anthem’i duraklatmaya ve yeniden düzenlemeye karar verdi. Bethesda ve Ubisoft’un Fallout 76 ve Ghost Recon: Breakpoint gibi canlı hizmet başlıklarını nasıl yeniden düzenleyip piyasaya sürmesi gibi, ikinci bir lansman kampanyası da geçen yılki çıkışından bu yana mücadele veren bir oyuna pozitif enerjiyi geri getirmeyi amaçlıyor.

Birkaç hafta önce, geliştiriciler Anthem 2.0’da kaydedilen ilerlemeye ilişkin raporları paylaşmaya başladı. En son geliştirici blogunda, ekip, bilimkurgu nişancı oyununun en büyük sorunlarından birini çözmek için alınan çoklu yaklaşımları açıklıyor: yağma (loot sistemi). Oyuncular için uzun vadeli motivasyonu artırmak için, takım oyunun her şeyden önce ayırdığınız zaman deymesini istiyor. Bu nedenle oyun ilerlemesinin hızını önemli ölçüde artırmayı planlıyorlar. Bioware’deki ekibe göre “tüm ürünler daha iyi ve daha rekabetçi hale geliyor, ama yine de olağanüstü bir şey elde etme şansı var.”

Örneğin, oyuncular gelecekte benzersiz ekipman aramalarına yardımcı olacak görevler alma fırsatına sahip olacaklar. Dahası, rol değiştirme üzerinde çalışılıyor, böylece eşya yetenekleriyle özel yeteneklerinizin gücünü değiştirebilir ve artırabilirsiniz. Bioware ayrıca sınıflar ve donanımları arasındaki sinerjileri bulmaya ve desteklemeye daha fazla önem vereceği de açıklanmış durumda. Ekip şu anda yakın dövüş silahlarına odaklanmayı da düşünüyor, ancak bu planlar hala erken aşamalarda. Anthem 2.0’ın yeniden başlatılmasının ne zaman gerçekleşeceği ya da bu tarih yakın olsa bile net değildir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Redfall Hakkında Bilinen Her Şey

Overwatch

Overwatch 2 Karakter Özellikleri

Overwatch

Overwatch 2 kapalı beta önümüzdeki ay başlıyor ve profesyoneller bu haftadan itibaren oyuna girebilecek

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Haritanın Kaybolup Geri Gelmesi Sorunu