Hayatta KalmaRehber

Bird Feathers (Kuş Tüyü) Nasıl Bulunur – Grounded Rehberleri

Grounded’ın büyük Ağustos güncellemesi, küçülmüş hayatta kalma simülasyonuna yeni bir kuş NPC’si getiriyor ve oyuncuların en iyi teçhizatı yapmak için bu kuşun tüylerine (Bird Feathers) ihtiyacı olacak.

Obsidian Entertainment’ın minyatür hayatta kalma simülasyonu, yakın zamanda ilk büyük güncellemesini aldı. 0.2.0 Yaması, Grounded’ın küçük oyuncuları için bir Perk sistemi, yeni binalar ve tüylü yeni bir NPC dahil olmak üzere bir dizi yeni içerik ekliyor.

Karga gibi görünen kuş, zaman zaman bahçede kanat çırpıyor ancak oyuncular için herhangi bir tehdit oluşturmuyor. Bu, tamamen kozmetik bir katkı olduğu anlamına gelmez ve aslında karga tüyleri bazı yüksek seviyeli ekipman yapmak için kullanılabilir. Bu tüyler, seyahatleri sırasında kargadan düşer, ancak bir oyuncuyu toplamak için ya şanslı olması ya da dikkatli olması gerekir.

Popüler Tünekler

Grounded hayatta kalma oyununda tüy (Bird Feathers) toplamanın en iyi yolu, kuşun tüyü ne zaman düşürdüğüne dikkat etmektir. Karga NPC’si bahçenin etrafında uçar ve düzenli olarak birkaç farklı yeri ziyaret eder. Yolun herhangi bir noktasında, hatta birkaç tüneme noktasında bir veya iki tüy düşebilir. Bu tüylerden birini bulmanın ilk adımı, karganın nerede olduğunu yakından takip etmektir.

grounded-kus-tuyu

Kargayı görmenin en muhtemel yerleri kuş banyosunda, gizemli makinenin lazerlerinden birinde, çitin üzerinde veya piknik masasının üzerindedir. Doğudaki çit ve batıdaki piknik masası aslında oynanabilir alanın dışındadır, ancak bu, karganın onlardan ulaşılabilir bir noktaya uçmayacağı anlamına gelmez. Kuş banyosunda dallara tırmanarak kargaya oldukça yaklaşmak mümkündür, ancak şu anda onunla etkileşim kurmanın bir yolu yoktur.

Kuşun Tüyleri – Grounded – Bird Feathers

Bir tüy düşüşünü gerçekten tespit etmek için, oyuncuların havalanırken kargayı yakından takip etmesi gerekecek. Tüy, karganın kuyruğundan düşecek ve yere çarpacaktır. Bu, oyunculara nereye ineceğini belirleme ve o yöne gitme şansı verir. Genellikle bu, epey bir alanı taramanız anlamına gelir, bu nedenle yol boyunca diğer tehditlere dikkat edin.

Çoğu zaman tüy, bir çim bıçağının tepesine takılır ve onu aşağı indirmek için biraz çaba gerektirir. Ulaşıldıktan sonra kuş tüyünü şu şekilde işleyebilirsiniz;

Bird Feathers işlemek için gerekli olanlar

Grounded’da kuşun tüyünü kullanılabilir parçalara ayırmak için;

Seviye 2 Böcek Baltası gerekir.

Seviye 2 Böcek Baltası nasıl yapılır?

  • 1 Uğur Böceği Kafası
  • 3 Bombardier Parçası
  • 4 Örümcek İpeği

ile üretilebilir. Balta, karga tüyünü yeni tariflerin kilidini açmak ve üretmek için kullanılabilecek Karga Tüyü Parçalarına ayrılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5'te Telefon Numaraları Nasıl Aranır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir