Battle RoyaleRehber

Energy Rifles Nerede Bulunur – Fortnite Rehberleri

Fortnite’deki yeni Marvel içeriği ile jetleri koruyan robotlar var ve bu robotlar oyuncuların kullanabileceği Stark enerji tüfeklerini (Energy Rifles) kullanıyor.

Google’dan ve Apple’ın mobil cihaz mağazalarından yasaklanmasına rağmen, Fortnite hala güçleniyor gibi görünüyor. Bir çok oyuncu, yeni görünümleri ve ilgi çekici noktaları ile devam eden Marvel crossover’ı için heyecanlı. Yeni bir Silver Surfer görünümü çoktan sızdırıldı ve daha eğlenceli şeyler yolda.

Yeni fırsatların ve hedeflerin eklenmesi Fortnite’ı daha iyi bir yere götürüyor. Oyun asla sabit kalmıyor ve oyuncuların bulması için bir şeyler eklemeye devam ediyor. Şimdi eklenen daha az dikkat çekici, ancak yine de eğlenceli manyetiklerden biri, Stark endüstrilerinden bir teknoloji parçası. İntikamcılardan biri olamayan herkes kullanabileceği bir Stark Enerji Tüfeği bulabilir ve işte tam olarak nasıl yapılacağını sizler için anlatıyoruz.

1. Adım: Bir Quinjet Bulun

Yenilmezler, müthiş güçleri ve inanılmaz ekip çalışmaları ve ayrıca şık Quinjet’leri ile tanınırlar. Haritanın etrafına, tanımına uyan birkaç jet düştü ve hepsi ganimetle dolu. Bu jetlerin etrafında bulunan ganimetlerden bazıları Enerji Tüfekleridir ve şimdi onları almanın tam zamanı olabilir.

fortnite-energy-rifle-e1598635451759

Adım 2: Robotlar

Tony Stark, düşmüş varlıklarını korumasız bırakmadı: Her Quinjet birkaç Stark Endüstri Robotu tarafından korunuyor. Bu robotlar çok fazla hasar verir ve kaza yapan araca yaklaşan herkesi acımasızca vurur. Yenilmezlerden biri tarafından yapılan robotlara karşı savaşmak garip görünse de, Epic’in şu anda büyük bir teknoloji devine karşı reklam savaşı yürüttüğünü unutmayın. Tony Stark ve yarattıklarıyla savaşmak o kadar da zor değil.

3. Adım: Jet’i Boşver, Robotları Parçala

İster inanın ister inanmayın, jet birincil hedef değil. İçeride bol miktarda ganimet olsa da, gerçek enerji tüfeğini taşıyan robotlardır. Onları yere ser, ardından Enerji Tüfeğini toplamak için son darbeyi yap.

Tüfek lazerleri uzun mesafeden ateşler, ancak hızlı ateş etme kabiliyetine sahip değildir. Her atış çok güçlüdür, bu yüzden dikkatlice nişan aldığınızdan emin olun. Bir kez ele alındığında, Dr. Doom’u yenmek gibi haritadaki diğer görevler için kullanışlıdırlar.

Fortnite-energy-rifle-2

Gelecekte Fortnite için başka neler olacak? Şu anda söylemek zor ve Enerji Tüfeğinin ne kadar popüler olacağını söylemek imkansız. Yine de, artık oyuncuların Android’de tekrar Fortnite oynaması mümkün olduğuna göre, daha büyük bir oyuncu tabanının Tüfek’in ne kadar güçlü olduğunu bulma şansı olacak.

Fortnite, PC, PS4, Switch, Xbox One ve Android için mevcut olup, PS5 ve Xbox Series X desteğinin bu yılın ilerleyen aylarında verilmesi planlanmaktadır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir