RehberSpor Oyunları

FIFA 20 Twitch Prime Paketi Avantajları Nasıl Alınır?

FIFA 20 Twitch Prime avantajları için Amazon, Twitch ve EA hesaplarınızı hemen bağlayın.

Promosyon 20 Eylül 2020’de sona erdiğinden, ücretsiz bir FIFA 20 Twitch Prime paketi almak için son şansınız. Son yedi aydır görülen FIFA 20 oyuncuları, yalnızca EA ve Twitch hesaplarını birbirine bağlayarak her ay ücretsiz hediyeler kazanıyor. Final paketi, size beş nadir altın oyuncunun yanı sıra 83 veya üzeri olarak derecelendirilen dört öğe seçeneği sunar. Nasıl elde ettiğini merak ediyor musun? O halde bırakın FIFA 20 Twitch Prime rehberimiz size eşlik etsin.

Amazon Prime ve Twitch Prime’a giriş yapın

FIFA 20’de ücretsiz içeriklere doğru ilk adımınız, web tarayıcınızda bir Twitch hesabına kaydolmak veya – zaten bir Twitch kullanıcısıysanız – hesabınızda oturum açmaktır. Ödüllerinizi her ay almak için hem Amazon Prime hem de Twitch Prime’a sahip olmanız gerekir, bu nedenle Twitch Prime’a giriş yaptıktan sonra Amazon Prime’da da oturum açmış olduğunuzdan emin olun.

twitch-prime-fifa-20_1770_688

Avantajları toplamak için yapmanız gerekenler

Buradan, Twitch ve Amazon hesaplarınızı bağlamak istediğinizi onaylamanız otomatik olarak istenecektir. “Ganimet kullanmak için hesapları bağla” (Link accounts to use loot) yazan büyük mavi kutuyu bulun. Bu kutu görünmezse, Twitch Prime sayfasının sol üst kısmına gidin ve ardından Twitch Prime logosunu tıklayın. Bu sizi Amazon’da oturum açabileceğiniz bir sayfaya götürmeli ve ardından gerekli bağlantıyı yapmalıdır.

FIFA 20 ödülleri

Ardından, ilgili ganimet sayfasına gitmek için FIFA 20 işaretli büyük kareye tıklayın. Bu işe yaramazsa, bu bağlantıyı deneyin. “Şimdi talep et” i tıkladığınızda EA Hesabınızda oturum açmanız istenir. (Hesabınız yoksa, kaydolmak için bu talimatları izleyin.) Bunu yapın, “talep et” i tıklayın ve paket sizin olsun.

FIFA 20 Ödülleri İçin Son İşlem

Son olarak ‘Twitch Prime Paketi’ ödülü, garantili 83+ oyuncu seçimi ve beş ek nadir altın için yukarıdakilerden sonra yapmanız gereken, bunları talep etmek için istediğiniz konsolda veya FIFA 20 Web Uygulamasında oyunda oturum açmanızdır.

Henüz bir Twitch abonesi değilseniz, Prime ilk 30 gün için ücretsizdir, ancak daha sonra ayda 7,99 £ ‘a kadar yükselir. Bu nedenle, yalnızca son pakete kaydoluyorsanız, 30 günlük deneme süresi sona ermeden önce iptal ettiğinizden emin olun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online Casino Penthouse Ücretsiz Alma - Twitch Prime Avantajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir