AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Geliştirici True Axion Interactive ve yayıncı Bushiroad International’ın elinden çıkacak mobil dövüş oyunu INVICTUS: Lost Soul bu ay içerisinde kesin olarak bilinmeyen bir tarihte soft launch yapacak, yani belirli bölgeler ve ülkeler için yayınlanacak.

INVICTUS: Lost Soul için ağır bir deste oluşturma özelliği var, Bushiroad’ın asıl işi kart koleksiyonu oyunları ve INVICTUS: Lost Soul’da da iyi iş çıkartacak gibi görünüyor. Her kart ya bir vuruş, bir blok ya da başka bir hareket türünü temsil ediyor ve rakibinize göre ya da en iyi oyun tarzınıza göre bir deste oluşturmanız gerekiyor.

Kartlara ek olarak, dövüşçünüz için silah ve zırh türlerine de karar vermeniz gerekecek ve ilerledikçe kartlar, silahlar ve zırhlar yükseltilebilir. Tüm bunları, zamanlamanızın ve konumlandırmanızın yanı sıra hangi saldırıları ne zaman kullandığınızın stratejinin büyük bir parçası olacağı geliştirilmiş bir dövüş oyunuyla harmanlamak oyunu ideal bir mobil dövüş oyunu haline getiriyor.

INVICTUS: Lost Soul, diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı PvP’nin yanı sıra turnuvalar ve benzeri için Klan desteği sunacak. Genel olarak gerçekten umut verici görünüyor ve geçen yıl soft launch döneminin ardından, bu ay daha geniş bir sürümle birlikte Avustralya, Endonezya, Malezya, Yeni Zelanda, Filipinler ve Singapur’da tekrar çıkış yapacak. Aslında, orada bir hesabınız varsa, şu anda Tayland’daki App Store’da mevcut görünüyor.

INVICTUS: Lost Soul ile ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma