AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II’ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar…

The Last of Us: Part II, 1.05 sürümüne güncellenecek. Odak noktaları kalıcı ölüm, daha ayarlanabilir zorluk ayarları, yeni ses ayarları ve görsel filtre seçeneklerinin yanı sıra genel eklemelerdir.

The Last of Us: Part II, bu hafta içinde büyük bir güncelleme (v 1.05) alıyor ve başlangıçta düşünülenden daha kapsamlı olacak. Naughty Dog’un son blog paylaşımında açıkladığı gibi, Ellie ve Abby’nin macerasını sadece stüdyonun meşhur ‘Grounded’ zorluk seviyesinde veya aktif permadeath ile deneyimleyebiliyoruz, aynı zamanda yolda başka birçok görsel-işitsel ve kapsayıcılık ayarı da var.

Oyun sürümü 1.05 ile deneyiminizin zorluklarını daha da artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu amaçla Naughty Dog, sınırsız cephaneye erişim, etkinleştirilmiş mermi süresi veya her şeyin tek bir mermi / vuruşla ölmesi gibi bir dizi oyun değiştirici ekliyor. Yeni tanıtılan permadeath özelliği sayesinde zorluk seviyesini ayarlayabilir veya Grounded’da oynarken (düşmanları izlememize yardımcı olan) yararlı ‘dinleme’ özelliğine erişiminizi kaybedebilirsiniz.

Buna ek olarak, çeşitli görsel-işitsel seçenekler de bulunuyor. The Last of Us: Part II’nin nasıl görüneceğini ve ses çıkaracağını, oyunu 90’lara geri getirecek birkaç retro filtre ile ayarlayabileceksiniz. Cel-shading stili ve daha fazla eğlence dahil olmak üzere, özel ekran efektleri için toplamda 30 yeni görsel ayarlama var. Naughty Dog bunları ve diğer sürprizleri yukarıdaki videoda daha ayrıntılı olarak gösteriyor. Ayrıca bazı genel ince ayarlar ve değişiklikler var ve bunları geliştiricinin blogunda tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Dying Light 2

Dying Light 2'ye bu ay Game Plus güncellemesi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone Hata Kodları – Error Code ve Anlamları