Rol OyunuSimülasyon

Minecraft Jurassic World DLC Duyuruldu

Minecraft, oyuncuların Minecraft’ta kendi dinozor tema parklarını yönetmelerine izin verecek yeni bir Jurassic World temalı DLC’yi duyurdu.

Jurassic World DLC, oyuncuların dinozorları üretip eğitmelerine, sergiler inşa etmelerine ve dinozorlarla dolu bir eğlence parkının operasyonlarını yönetmelerine olanak tanır. DLC, filmlerden, 21 görünümden ve 60’tan fazla dinozordan konumlar içeren Jurassic World parkını içerir.

Esasen Minecraft, Minecraft’ta oynanabilen bir Jurassic World park simülatörü yayınladı. Bu, oyuncuların bağımsız bir Jurassic World yönetim simülasyonuna ulaşabilecekleri kadar yakın.

 

Parkı korumanın yanı sıra, oyuncuların hibritlerde kullanılmak üzere daha fazla dinozor DNA’sı keşfetmeye devam edebilecekleri ve oyuncuların yüksek bir skor için çözebilecekleri felaketler var.

Oyuncular Jurassic World DLC’yi Minecraft Marketplace’ten 7,99 $ karşılığında alabilirler. Oyuncular ayrıca Blue Hoodie’yi Character Creator’dan ücretsiz olarak kullanabilirler.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Minecraft'ta At Evcilleştirme - Minecraft Rehber

RehberRol Oyunu

Minecraft'ta 1 Gün Kaç Dakika Sürüyor?

RehberRol Oyunu

Minecraft'ta Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Rehberi - Crossbow Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hyper Scape – Bir Maçta Kaç Oyuncu Var?