Battle Royale

En Kötü Warzone Silahı, Şimdi En İyisi Oldu

Warzone’un en kötü silahlarından biri artık o kadar sıkıntılı ki, istismarlar sayesinde Call of Duty’nin battle royale’inde kullanılacak en iyi silah oldu.

FR 5.56 saldırı tüfeğinin standart versiyonu, Warzone maçları için zayıf bir seçimdir, ancak oyuncular, doğru silah eki ile silahın neredeyse durdurulamaz olduğunu keşfettiler. Namlu altı eklentisinin eklenmesiyle, patlama silahı gülünç derecede ölümcül tek atışlık bir canavara dönüşür.

Büyük olasılıkla Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için en son Sezon 5 güncellemesinde silah ayarlamasından kaynaklanan, FR 5.56 saldırı tüfeği beklenenden daha fazla güçlendirme aldı. Namlu altı av tüfeği eklentisi, normalde herhangi bir gerçek kullanım için yakın mesafeden 2-3 atış yapar, ancak oyunun mevcut durumunda, tam sağlık ve zırha sahip bir oyuncu için tek atışlık bir öldürme sağlıyor. Yine de bir rakibe biraz yaklaşmanız gerekiyor, ancak menzil de kesinlikle genişletildi.

Bu saçma sapan bozulmuş bir silah. Ve Call of Duty oyuncularının en çok kullandığı silah haline geliyor. Yakın gelecekte bir battle royale maçına çıkacaksanız dikkatli olun ve rakiplerin çok yaklaşmasına izin vermeyin – muhtemelen FR 5.56 ellerinde olacak. Neyse ki, oyuncular av tüfeği eki için özel cephane ile sınırlıdır. Standart av tüfeği mühimmatını temizlemek stoğu yenilemeyecek çünkü özel cephane yalnızca bir cephane kutusuyla ikmal edilebiliyor.

Topluluk şikayetlerinden ve tuhaf YouTube kliplerinin bolluğundan sonra, Infinity Ward dün konuyla ilgili tweet attı. Bir düzeltme geliyor, ancak canavar pompalı tüfeğin ne zaman evcilleştirileceğine dair bir tarih yok. O zamana kadar, Warzone lobileri, ucuz öldürmeler için silahı kullanmak isteyen oyuncuları ağırlamaya devam edecek. Onları yenemiyorsanız onlara katılın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Nişancı Oyunu

Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Weed Killer Peak Nerede Bulunur – Grounded Rehberleri