Battle Royale

Pubg Mobile v1.0 Güncellemesiyle Bizi Neler Bekliyor?

Ücretsiz battle royale PUBG Mobile için iOS ve Android’deki son büyük güncelleme, kısa süre önce yeni bir kuzey temalı harita, yeni Royale Pass Sezonu ve daha fazlasını getiren PUBG Mobile 0.19.0 sürümü olarak geldi.

Bugün Tencent, oyun için devasa PUBG Mobile 1.0 güncellemesinin ayrıntılarını açıkladı. Bu güncelleme Pubg Mobile’a, grafik geliştirmeleri, performans iyileştirmeleri, iyileştirilmiş oyun ve daha fazlasını getiriyor.

Güncelleme 8 Eylül’de dünya çapında iOS ve Android’de gelecek ve ayrıca henüz duyurulmayacak bir özellik içerecek. Bazı oyuncular oyun kumandası desteğini bekliyorlar ancak Pubg Mobile’ın böyle bir özelliği oyuna eklemesi olası değil. PUBG Mobile 1.0 güncellemesinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyin:

Bu güncelleme, karakter animasyonlarında iyileştirmeler, lobi ve ortamlarda aydınlatma iyileştirmeleri, daha iyi görsel efektler, kapsam etkileşimi, doku iyileştirmeleri ve daha fazlasını içerecektir. Oyunun arayüzü ve kontrolleri de 1.0 için elden geçirildi. Oyun kurulumunu yönetmek için bir dosya temizleme işlevi de yolda. PUBG Mobile, birkaç yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri iOS ve Android’de uzun bir yol kat etti.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Pubg Mobile

PUBG Mobile, Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.