AksiyonMacera

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragman Yayınlandı

Suicide Squad: Kill the Justice League ilk fragman yayınlandı, Suicide Squad: Kill the Justice League oyun çıkış tarihi açıklandı. Hepsi yazımızın devamında. Beklentileri yukarı çeken Suicide Squad: Kill the Justice League için detaylar geldikçe paylaşacağız. Takipte kalın.

Suicide Squad: Kill the Justice League ilk fragman

Rocksteady Studios’un Batman: Arkham serisi, geliştiriciyi DC Comics dünyasına geri döndürüyor ve şimdi Suicide Squad: Kill the Justice League’in ne anlama geldiğini biliyoruz.

Oyunun DC FanDome paneli sırasında ortaya çıkan ilk fragman, Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot ve Kingshark’ı içeren Suicide Squad kadrosunu ortaya çıkardı. Adından da anlaşılacağı gibi ve ilk fragmanda açıklandığı gibi, Superman kötü (veya başka bir şey) haline geldi ve Suicide Squad, Justice League’i öldürmekle görevlendirildi.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in konusu, Suicide Squad çizgi romanlarının konusunu yakından takip ediyor. DC Universe’nin kötü şöhretli kötü adamları, hükümet tarafından Görev Gücü X’i oluşturmak ve tam bir af karşılığında gizli görevleri yerine getirmek için sözleşme yapıyor.

Bu durumda, kötüler, muhtemelen kendilerinin hapsedilme nedeni olan Adalet Ligi’ni öldürmekten ekstra bir zevk alacak gibi görünüyor. Artı, önerildiği gibi Brainiac, Adalet Ligi’nin birdenbire kötü olmasının bir nedeni olarak dahil oluyor.

suicide-squad-kill-justice-league_1598_681

Rocksteady, Rocksteady’nin Arkham oyunlarından “Süper Kahraman, süper kötü güçlendirme” ve bu kötü adamlar daha çok silahlı olduğu için silah oyununu içerecek oyun dahil olmak üzere bazı ek ayrıntıları paylaşmak için yayın sırasında göründü.

suicide_squad_kill_the_justice_league_1598142754949

Açık dünya Metropolü’nde geçen her karakter, “Metropolis’in dinamik açık dünyasını özgürce keşfetmek için gelişmiş geçiş yeteneklerine sahip kendi benzersiz hareket setlerine, özelleştirilecek çeşitli silahlara ve ustalaşacak becerilere sahiptir.”

suicide-squad-kill-the-justice-league-rocksteady_750_421

Suicide Squad ayrıca 1 ila 4 oyunculu bir deneyim olacak. Rocksteady, diğer üç karakterin rolünü botlarla doldurarak tamamen tek oyunculu olarak oynanabileceğini söylüyor. Ya da tam dört oyunculu bir takım olarak üç arkadaşınızla oynayın.

suicide-squad-kill-the-justice-league-2020-08-22-20-003

Dahası, oyuncular istedikleri zaman oyuna dahil olabilecekler. Yani, tek oyunculu bir oyuna başlayın, 1 veya 2 arkadaşınızın katılmasını sağlayın, belki bir arkadaşınız ayrılır, hepsi size kalmış.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi olarak şimdilik 2022 tarihi gösteriliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Rol Oyunu

Pathfinder: Wrath of the Righteous Çıkış Tanıtım Videosu

FortniteRehber

Superman, Batman ve Beast Boy İle Oynama - Fortnite Rehberleri

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir