Battle RoyaleWarzone

Warzone’u 3. Şahıs Kamerasıyla Oynayabilen Kişi Bulundu

Activision bir hatayı düzelttikten hemen sonra, Call of Duty: Warzone’da bir diğeri belirir. Sürekli yeni hatalarla boğuşan Warzone oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana sorunlarla karşılaşmaya devam ediyor. Warzone hayranları şimdi bu garip perspektif hatasını yaşıyor.

Oyuncu canlı yayının ortasında bir araca binmeyi deniyor. Birden karakter kameradan kopuyor ve kamera aracın arkasına yerleşiyor. Karakter kameradan bağımsız hareket ediyor. Bunun, birkaç ay önce Gulag’da ortaya çıkan önceki üçüncü şahıs hatasının çok farklı bir biçimi olduğu unutulmamalıdır. Aşağıdan ayrıca izlenebilir.

 

Bu aksaklık, oyunu rahatsız eden “iblis silahı” hatasına kıyasla küçük olsa da, bazı taraftarlar bu kadar büyük bir düzeltmeden sonra herhangi bir hatanın ortaya çıkmasını komik buluyor. Üçüncü şahıs olarak oynamak, oyunu bozan şeytani doku aşırı yüklemesinden çok daha makul bir hatadır, bu nedenle taraftarlar bu aksaklığın görünümüne öfkeyle değil mizahla yaklaşıyor.

Bu garip aksaklığa neyin sebep olabileceğine dair hiçbir şey söylenemez. Bazı hayranlar bunu Infinity Ward güncellemesinden sorumlu tutarken, diğerleri bunun bir önceki yamadan gözden kaçan bir ayrıntı olabileceğini söylüyor. Hata giderilene kadar, fanların yapabileceği en iyi şey araca arkadan girmekten kaçınmaktır.

Call of Duty: Warzone, PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty'nin hile önleme sistemi artık hilecilerin oyun içinde rakipleri görmesini engelliyor

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty bir yılda 50 milyon oyuncu kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi